Dźwiękowe tatuaże. Ze skóry możesz odsłuchać śmiech partnera czy ulubioną solówkę gitarową

Aplikacja Soundwave Tattoos pozwala na zapisanie naszego ulubionego nagrania (np. dźwięków wydawanych przez pupila czy motywu muzycznego z ulubionego filmu) i przerobienie go na tatuaż.

Chciałbyś, żeby twój tatuaż naprawdę się czymś wyróżniał? Może zamiast cytatu i tajemniczego wzoru zdecydujesz się na taki, który można odsłuchać?

Interaktywny wzór

Zrobienie takiego "interaktywnego" tatuażu jest możliwe dzięki aplikacji Soundwave Tattoos stworzonej przez Skin Motion, która przerobi twoje ulubione nagranie (nie dłuższe niż minutowe) na zapis fal dźwiękowych. Wybór nagrania należy wyłącznie do ciebie - może być to śmiech twojego partnera, miauczenie ukochanego kota czy ulubiona solówka gitarowa.

Z gotowym zapisem zgłaszasz się do tatuażysty. Jest jednak pewien haczyk - nie może być to dowolny artysta, lecz taki, który ukończył szkolenie przygotowujące do wykonywania tego typu tatuaży.

Kiedy dzieło jest już gotowe, pozostaje ostatni krok - sprawdzenie, czy działa. W tym celu uruchamiasz aplikację, trzymasz smartfon nad tatuażem tak, jakbyś chciał odczytać kod QR i słuchasz swojego ulubionego nagrania.

 

"Kocham cię"

Firma Skin Motion została założona przez tatuażystę Nate'a Siggarda, choć na pomysł interaktywnych wzorów wpadła dziewczyna artysty. Nate jako pierwszy testował aplikację. Na swojej nodze wytatuował śmiech dziecka oraz słowa "Kocham cię" partnerki.

 

Aplikacja Soundwave Tattoos jest jeszcze w fazie testów. Wydanie jej finalnej wersji zostało zapowiedziane na czerwiec 2017 roku.

To też może cię zainteresować:

Minimalistyczne tatuaże na płatku ucha. Nie mogłyśmy się zdecydować, który wybrać. Lepsza 5 czy 8?

Ta modelka pozuje jako kobieta i mężczyzna. "Płeć nie istnieje, to tylko konstrukt społeczny"

Więcej o: