Trik pozwalający na dobranie idealnego odcienia pomadki? Wymyślił go lekarz, a wizażyści krytykują

Travis Lane Stork zaskoczył wszystkich, kiedy podczas programu "The Doctors" pomalował się szminką wybraną za pomocą odkrytego przez siebie tricku. Wizażyści mówią jednak, że jego rada sprawdzi się u nielicznych.

Godzinami stoisz przed drogeryjnymi szafami i zastanawiasz się, który odcień cielistej pomadki najlepiej do ciebie pasuje? Twoja ręka jest pokryta swatchami, a ty wciąż masz mętlik w głowie?

Z pomocą przychodzi ci Travis Lane Stork, lekarz medycyny ratunkowej, który przekonuje, że odcień pomadki, który będzie idealnie do ciebie pasował, wskażą ci... twoje sutki.

"Natura wie najlepiej"

Podczas programu "The Doctors" doktor Stork powiedział:

 Odkryliśmy świetny sposób, żeby dobrać idealny odcień do twojej karnacji. Wszystko, co musisz zrobić to dopasować kolor pomadki tak, żeby odpowiadał kolorowi twojego sutka. Natura wie najlepiej. 
 

Lekarz zaprezentował ten trick na sobie. Choć w cielistej pomadce było mu do twarzy, wizażystka Elisa Flowers jest sceptyczna, jeśli chodzi o pomysł Travisa:

Ten trik może się sprawdzić przy niektórych karnacjach, ale nie przy karnacjach bardzo jasnych lub bardzo ciemnych. Kolor twoich sutków zmienia się pod wpływem ciepła, przepływu krwi, nie wspominając już o poziomie hormonów. To raczej myląca rada niż taka, za którą należałoby podążać.

Przy dobieraniu cielistej pomadki powinno się kierować raczej tym, żeby nie była ona o ton jaśniejsza lub ciemniejsza od naturalnego koloru naszych warg. Jej odcień powinien raczej uwydatniać, choć nie zmieniać znacząco barwy ust.

To też może cię zainteresować:

Przez rok myła twarz TYLKO płynem micelarnym i pozbyła się trądziku. Pytamy dermatologa o ten sposób

Usta w kolorze nude. Jak wybrać pomadkę, dopasować właściwy odcień i wykonać makijaż za pomocą beżowej szminki?

Więcej o: