Jedwab, kaszmir? Nie! 24-latka zrobiła kreację, jakiej świat nie widział z... papierków po cukierkach [ZDJĘCIA]

Oryginalny pomysł, mozolna praca, ponad 10 tys. papierków po cukierkach zbieranych przez cztery lata i mnóstwo cierpliwości. Efekt? Prawdziwa cukierkowa kiecka.

Ludzka wyobraźnia nie zna granic. Udowodniła to 24-letnia Emily Seilhamer z Pensylwanii w Stanach Zjednoczonych, która stworzyła coś z niczego. Dosłownie, bo do "uszycia" tej sukienki potrzebna była nie lada kreatywność.

Żeby stworzyć cukierkową sukienkę, Emily przez ponad cztery lata zbierała papierki po owocowych słodyczach. W papierkowym szale pomagali wszyscy: rodzina, przyjaciele, a nawet znajomi znajomych. W końcu, po ponad czterech latach, wspólnymi siłami udało się zebrać ponad 10 tys. różnokolorowych papierków, ale był to dopiero początek mozolnej pracy.

ZOBACZ JAK KROK PO KROKU POWSTAŁA PAPIERKOWA SUKIENKA >>>

 

Emily, najpierw przystąpiła do posegregowania papierków według kolorów. Potem przyszedł czas na ich dokładne prasowanie. Kiedy już każdy papierek był odpowiednio wygładzony, 24-latka odpowiednio go składała i łączyła z następnym papierkiem. Tak powstały dziesiątki kolorowych łańcuchów, które posłużyły za materiał na sukienkę

Barwne, papierkowe łańcuchy Emily połączyła ze sobą za pomocą specjalnej, elastycznej nici. I tak, bezużyteczne wydawałoby się papierki po cukierkach, jak pod wpływem magii zamieniły się w barwną kreację. Sukienka Emily jest w 100 proc. z odzysku. Jak wam się podoba? Do noszenia, czy tylko do zdjęcia na Insta?

ZOBACZ ZDJĘCIA PAPIERKOWEJ SUKIENKI >>>

Ekologiczna sukienka to nie jedyna rzecz jaką Emily stworzyła sama. 24-latka kocha robótki ręczne i kreatywne "majsterkowanie". Emily uwielbia starym, nieprzydatnym rzeczom dawać nowe życie i wychodzi jej to bardzo dobrze. Sama szyje, maluje i tworzy ozdoby. Jej motto? "Bądź kreatywna!". Więcej jej pomysłowych prac możecie zobaczyć na jej Facebooku.

Zobacz też:

Potrzebny był dodruk magazynu z jej okładką. Czy to DEYNN jest dziś najpopularniejszą blogerką?

Nieudane zakupy w sieci? Te studniówkowe kreacje z Chin są jak zły sen - straszne! [ZDJĘCIA]

Więcej o: