Wrócił z imprezy w takim makijażu? Nie, to tylko zemsta za złamanie obietnicy

To przestroga dla każdego faceta: jeżeli coś obiecujesz, to dotrzymuj danego słowa. W szczególności, jeżeli obiecałeś coś swojej dziewczynie. W przeciwnym razie możesz spodziewać się "krwawej wendety".

26-letni Stephen, obiecał swojej o trzy lata młodszej dziewczynie Natalie, że wspólnie spędzą niedzielne przedpołudnie. Para miała pójść na spacer. Niestety, w niedzielę rano pojawił się problem. 26-latek wrócił nad ranem z imprezy bardzo zmęczony i poszedł spać. Spacer był ostatnią rzeczą, na jaką Stephen miał ochotę. Rozczarowana Natalie postanowiła się zemścić.

Kiedy jej partner słodko spał, Natalie zakradła się do jego łóżka. Zawołała go. - Stephen! - Stephen! Żadnej odpowiedzi. Stephen spał jak suseł. Wtedy 23-latka wzięła swoją kosmetyczkę i wyjęła z niej przybory do makijażu. No i się zaczęło. Natalie zmieniła swojego partnera nie do poznania.

Najpierw nałożyła Stephenowi podkład. Potem wyprofilowała policzki różem. Kolejny krok? Mocne, seksowne ciemno-srebrne smoky eyes, czarne, podkręcone rzęsy i dorysowane brwi, ale to nie koniec. Zemsty dopełniły różowe usta i... kolorowe tipsy.

26-latek był idealnym modelem. Przez cały czas, kiedy Natalie przemieniała Stephena w (śpiącą) królewnę, ten się nie wiercił, nie marudził i tylko od czasu do czasu cichutko pochrapywał.

Kiedy Stephen się obudził był w szoku. Natalie w rozmowie z DailyMail.com opowiada:

Był całkowicie zdezorientowany. Nie wiedział co się stało. Starałam się go przekonać, że tak wrócił do domu. Prawie uwierzył.

Cukierkowa metamorfoza na początku nawet bawiła Stephena, ale to ile spędził czasu w łazience na demakijażu, 26-latek zapamięta chyba do końca życia. Nie mamy wątpliwości, że następnym razem Stephen zastanowi się dwa razy, zanim złamie słowo dane Natalie. Jedno jest pewne, para bardzo się kocha!

Jak wam się podoba metamorfoza Stephena? Może w podobny sposób utarłyście nosa swojemu facetowi? Podzielcie się z nami swoimi doświadczeniami w komentarzach.

Zobacz też:

Jedwab, kaszmir? Nie! 24-latka zrobiła kreację, jakiej świat nie widział z... papierków po cukierkach [ZDJĘCIA]

Cienie, kredki, woski? Nuda. Teraz idealne łuki osiąga się dzięki... perukom na brwi

Więcej o: