Ludzie zachwycają się tą "metamorfozą". Ale co w niej takiego niezwykłego? [ZOBACZ ZDJĘCIE]

Ten makijaż wykonała artystka najlepsza makijażystka Australii. Ludzie zachwycają się tym, jak ujednoliciła cerę modelki. Ale czy to coś niezwykłego przy dzisiejszych świetnych podkładach?

Choć ludzie powinni już przyzwyczaić się do tego, że na rynku kosmetycznym pojawiają się coraz lepsze produkty do makijażu - takie, które są trwałe i dobrze stapiają się ze skórą - wciąż na widok kolejnej metamorfozy mówią o "magicznej potędze makijażu".

"To dlatego kocham makijaż"

Ostatnio takiej metamorfozie poddała się modelka Indiah Lavers, którą malowała Sarah Laidlaw, artystka mająca na koncie tytuł Australijskiej Makijażystki Roku. Sarah umalowała połowę twarzy modelki, zaś drugą połowę pozostawiła naturalną. Na koniec zrobiła zdjęcie swojej pracy, wstawiła je na Instagram i podpisała "Dwie twarze Indii Lavers... Makijaż może tak bardzo zmienić twarz. To dlatego tak bardzo kocham zajmowanie się makijażem. Ona jest piękna ze swoimi piegami i niewielką ilością makijażu, ale jest też piękna w pełni umalowana". 

Sarah ujednoliciła cerę modelki - zakryła jej piegi i zaczerwienienia. Oprócz tego nadała brwiom odrobinę inny kształt. Żeby dopełnić podkreślić elegancki i wieczorowy charakter makijażu, modelce wyprostowano też włosy.

Nie ona jedna

Choć makijaż jest naprawdę dopracowany, dziwi nas, że ludzie oszaleli na punkcie tej metamorfozy. Wszak większość profesjonalnych makijażystek ma na swoim koncie zdjęcia lub filmiki przedstawiające porównanie, jak wygląda twarz w pełnym makijażu oraz bez niego.

 
 

Uważacie, że metamorfoza Indii naprawdę jest wyjątkowa i bardziej spektakularna od innych (choćby tych powyżej)? Dajcie znać w komentarzach!

To też może cię zainteresować:

Zazdrościsz makijażu Adele? Jej osobisty wizażysta pokazuje, jak narysować jej charakterystyczną kreskę

Cienie, kredki, woski? Nuda. Teraz idealne łuki osiąga się dzięki... perukom na brwi [WIDEO]

Więcej o: