20 uroczych akcesoriów, które umilą ci plażowanie i relaks nad basenem [ZDJĘCIA]

Ananas, pączek czy kaktus? W tym sezonie akcesoria plażowe nie mogą być nudne. Zobacz, gdzie kupić uroczy materac i ciekawe koło ratunkowe.

Znudziło ci się plażowanie ze starym parawanem i prostokątnym materacem w kropki? Wcale nas to nie dziwi, dlatego przygotowałyśmy zestawienie dwudziestu uroczych akcesoriów. Kolorowe koła ratunkowe i ręczniki są nie tylko praktyczne, ale także ucieszą nawet najbardziej wybredne oko.

Co przyda się każdemu plażowiczowi? Trzeba zadbać przede wszystkim o organizację przestrzeni, w której będziemy wypoczywać. Do tego przydadzą się wszelkiego rodzaju koce, ręczniki czy nawet kanapa, którą nadmuchamy bez użycia pompki a później równie szybko spuścimy z niej powietrze.

Do relaksu na plaży czy nad hotelowym basenem przyda się także materac lub koło ratunkowe. Naszym zdaniem, najlepiej sprawdzą się oczywiście te kolorowe. Kto nie chciałby spędzić leniwego dnia na gigantycznym kawałku pizzy, ananasie czy przytulony do wielkiego flaminga?

Jeśli zgadzacie się z nami co do kolorowych akcesoriów plażowych, w galerii zdjęciowej znajdziecie aż dwadzieścia wakacyjnych propozycji >>>

Zobacz także:

Jest pierwsza "kolekcja" Jessiki Mercedes. Bajecznie drogie kostiumy kąpielowe... już wyprzedane

Filtry przeciwsłoneczne. Co to znaczy UVA, UVB i SPF? Wszystko, co trzeba wiedzieć o kosmetykach do opalania

Czerwone usta na trzy różne sposoby. Zobacz, jak odmienić klasyczny look

Więcej o: