Zamiast bikini... kostium imitujący nagi, męski tors. To nie żart. Będzie hitem lata? [ZDJĘCIA]

Ten kostium nikogo nie pozostawi obojętnym. W końcu trudno nie obejrzeć się za kobietą na plaży z... obnażonym, obficie zarośniętym torsem.

Kayah w swoim hicie pt. "Supermenka", śpiewała: "gdybym mogła być mężczyzną jeden dzień..." Teraz możesz, i to nawet nie jeden, ale tyle dni, ile ci się żywnie podoba. Jak wejść w męską skórę? Wystarczy, że założysz kostium kąpielowy "Sexy Chest" czyli po prostu "Seksowną Klatę", która imituje owłosiony, męski tors.

Jednoczęściowy kostium zaprojektowany został przez  markę Beloved Shirts i kosztuje 45 dolarów (około 165 złotych). Seksowna Klata do złudzenia przypomina typowy, męski tors z delikatnie zaokrąglonym brzuszkiem. Na dodatek obficie owłosionym, zarówno z przodu jak i z tyłu.

Do wyboru mamy trzy modele o różnych odcieniach skóry. I tak możemy mieć tors biały, śniady i czarny. Czym jeszcze się wyróżniają kostiumy Sexy Chest?

Seksowna Klata od tyłu.Seksowna Klata od tyłu. Fot. belovedshirts.com/collections/swimsuits/products/sexy-chest-one-piece-swimsuit

Humor i dystans

Producenci kostiumu podeszli do projektu z dużą dawką humoru i z dystansem. W końcu panowie idąc na plażę, w przeciwieństwie do pań, po prostu zdejmują koszulkę i nie przejmują się resztą. Teraz, dzięki Seksownej Klacie, panie będą mogły wziąć "stylowy" odwet, bo zapowiada się na to, że owłosione kostiumy będą hitem tego lata.

Oryginalny strój kąpielowy wywołał ciekawą dyskusję. Oto kilka komentarzy zebranych z forów:

Moim zdaniem? Bomba! Ludzie kochają oceniać wygląd innych. W szczególności ciała własne i innych w strojach kąpielowych. Ten kostium idealnie to podsumowuje. Z poczuciem humoru.
Dzięki temu kostiumowi plaże będą puste. Kupuję i będę miał caaaaałą plażę tylko dla siebie.
Dobry sposób żeby zwrócić uwagę na hipokryzję, która nas otacza. Według niej sutki kobiece powinny być zasłonięte, a męskie, nagie sutki są akceptowane. To samo tyczy się owłosienia.

Jak wam się podoba "Sexy Chest"? Nosiłybyście? Piszcie w komentarzach!

Zobacz też:

Vintage, logo i napisy - najmodniejsze T-shirty podbijają Instagram

5 domowych produktów, które możecie wykorzystać w codziennej pielęgnacji skóry

Więcej o: