Owłosiony kostium to nie koniec - teraz są legginsy. Szokują wyglądem, dziwi też cena

Producenci owłosionych legginsów twierdzą, że w dzisiejszych czasach konsumentów trudno zaskoczyć. Niemniej jednak wciąż próbują. O tym, że się udało, świadczą komentarze internautów.

Długie włosy to zdecydowany hit lata i wcale nie chodzi tu o te na głowie. Niedawno pisaliśmy o owłosionych kostiumach kąpielowych, które pozwalają kobietom cieszyć się torsem prawdziwego macho. Teraz inna firma, Contrado and Bags of Love, wprowadziła do swojego asortymentu specyficzne legginsy.

Do bólu nude

Na zdjęciach promocyjnych widać modelkę ubraną w legginsy uszyte z elastycznego materiału cielistego koloru, na którym nadrukowano imitację obfitego, czarnego, męskiego owłosienia na nogach.

W internetowym sklepie zapłacimy za nie 49 dolarów, czyli 182,56 złotych.

W ciężkim szoku

Claire Belle Freed, pracownica firmy twierdzi, że klientom coraz bardziej podobają się szokujące ubrania, które w zabawny sposób przełamują cielesne tabu. Jednocześnie przyznaje, że w obecnych czasach coraz trudniej zaskoczyć ludzi czymś nowym:

Od nagich części ciała w męskich bokserkach czy damskiej bieliźnie, poprzez inteligentne i dowcipne slogany na naszych koszulkach i sukienkach - nie ma już niczego, czego byśmy nie widzieli, ani niczego, co mogłoby jeszcze nas szokować!

Włochate legginsyWłochate legginsy Redbubble/materiały reklamowe

Jak zrobić własną wersję?

Wśród internautów owłosione legginsy zyskały nawet większy rozgłos niż włochaty kostium. Wielu z nich uznało strój za "obrzydliwy". Dla innych legginsy były powodem do żartów:

Po co to kupować, skoro możesz po prostu przestać się golić za darmo.
Teraz już mam co założyć do mojego włochatego kostiumu kąpielowego!
Ja nawet takich nie potrzebuję. W zimę moje nogi wyglądają dokładnie jak one.

To też może cię zainteresować:

Zamiast bikini... kostium imitujący nagi, męski tors. To nie żart. Będzie hitem lata? [ZDJĘCIA]

Modelka plus size apeluje do sklepów o większe rozmiary: "Chcemy bikini zakrywające więcej niż tylko sutki!"

Więcej o: