Nie reguluje, pozwala im rosnąć jak chcą. Ta modelka z dumą prezentuje monobrew [ZDJĘCIA]

Podczas gdy większość z nas systematycznie reguluje niesforne brwi, ona pozwala im rosnąć tak, jak chcą. Efekt? Niestandardowy. Zobaczcie sami.

19-letnia Scarlett Costello jest modelką o oryginalnej urodzie. Ma długie, ciemne włosy, delikatne rysy twarzy, zmysłowe usta i piękny uśmiech. Jednak, to nie te atrybuty przykuwają uwagę w pierwszej kolejności, tylko... zrośnięte, krzaczaste brwi. To dzięki nim o Scarlett może być bardzo, bardzo głośno.

Z powodu "monobrwi" 19-latka przyciąga spojrzenia, a jej wygląd jest porównywany do aparycji meksykańskiej malarki Fridy Kahlo. Znakiem rozpoznawczym kultowej artystki  były właśnie zrośnięte brwi. Nietypowy wygląd w ogóle nie przeszkadza Scarlett. Przeciwnie. Modelka jest z niego dumna.

ZOBACZ ZDJĘCIA SCARLETT  >>>

Modelka z monobrwią

Skąd pomysł na taki styl? To dzięki mamie, która od dziecka mówiła Scarlett, żeby dała rosnąć swoim brwiom "tak, jak chcą". Scarlett w rozmowie z TeenVouge.com mówi:

Zawsze miałam monobrew i nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Moja mama zawsze mi mówiła, że gęste brwi wyglądają pięknie.

Praca modelki wymaga pewnych poświęceń i Scarlett musi od czasu do czasu regulować obfite brwi. Jednak one, ku uciesze Scarlett, za każdym razem odrastają na nowo. Jeszcze bardziej ciemne, niesforne i gęste.

Wierzę, że każdy wygląda tak, jak chcą tego jego geny. Prawdziwe piękno bierze się z samoakceptacji.

Jak wam się podoba Scarlett?

Więcej jej zdjęć możecie zobaczyć <<< TUTAJ >>> i na jej Instagramie.

To cię zainteresuje:

Ślady po trądziku i rozstępy? Tak! Popularna sieciówka przestała retuszować zdjęcia modelek [ZDJĘCIA]

Ten kosmetyk łatwo zrobić samemu, ale dermatolodzy ostrzegają, że jest niebezpieczny

Więcej o: