Kiedyś wyzywali ją od "nakrapianych potworów", teraz chce sięgnąć po koronę Miss [ZDJĘCIA]

Ciało Evity pokryte jest dziesiątkami znamion, a gdziekolwiek się nie pojawi, jej oryginalna uroda jest źródłem przykrych komentarzy i przezwisk. Pomimo tego zamierza wystartować w wyborach Miss Universe.

Poznajcie 20-letnią Evitę Delmundo z Malezji. O Evicie zrobiło się głośno, kiedy ta zgłosiła swoją kandydaturę do konkursu piękności Miss Universe 2018. Byłaby to bardzo nietypowa miss, bo ciało Evity (dosłownie) od stóp do głów pokryte jest czarno-brązowymi znamionami.

Nakrapiany potwór

Z powodu swojego wyglądu Evita od dziecka zmagała się z przykrymi komentarzami, wyzwiskami i odrzuceniem przez rówieśników. Dzieci w szkole wyzywały ją od nakrapianych potworów i piegusów. W rozmowie z NST.com Evita wspomina:

W podstawówce nikt nie chciał się ze mną przyjaźnić. Pamiętam jak wychowawczyni prosiła dwie dziewczyny żeby się ze mną zakolegowały. Jedna z nich wtedy powiedziała: Dlaczego mamy ją traktować jak królewnę? To złamało mi serce. [...] Ciągle byłam samotna.

POTWÓR? JEJ UŚMIECH ROZTOPI TWOJE SERCE. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Pokochać siebie

Pomimo trudnych doświadczeń, Evita, jako nastolatka zdała sobie sprawę, że jej unikalny wygląd jest jej siłą. Dzięki wsparciu bliskich powoli nauczyła się akceptować siebie i to, jak wygląda. Łatka potwora i bariera strachu w nawiązywaniu znajomości odeszły w niepamięć.

Zostać Miss

Jako 20-latka postanowiła pokonać kolejną barierę i zgłosiła się do konkursu Miss Universe. Ciągłe drwiny i docinki nie były w stanie pozbawić Evity marzeń o koronie Królowej Piękności. Czy jej się uda? Na razie Evita czeka na informację, czy zakwalifikowała się do kolejnego etapu konkursu. Werdykt już pod koniec lipca. Co, jeśli się nie uda? Evita jest dobrej myśli i dodaje:

Trzymam mocno kciuki. Jeżeli się nie uda, spróbuję swoich sił w innych konkursach.

POTWÓR? JEJ UŚMIECH ROZTOPI TWOJE SERCE. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Odwagę i pewność siebie młodej Malezyjki zainspirowała innych. Efekt? Evita na Instagramie ma już ponad 62 tys. fanów, którzy ją obserwują i każdego dnia wspierają m.in. pozytywnymi komentarzami pod zdjęciami:

Jesteś wspaniała. Podziwiam cię.
Tym co robisz, pokazujesz prawdziwe, ludzkie piękno.
Jesteś przepiękna. Uwielbiam twój uśmiech!

Trzymamy mocno kciuki za Evitę. Bez względu na to, czy dostanie się do finału konkursu, czy nie, naszym zdaniem już wygrała. Brawo!

Sprawdź to:

Nie reguluje, pozwala im rosnąć jak chcą. Ta modelka z dumą prezentuje monobrew [ZDJĘCIA]

Sportowe szorty na co dzień? Tak, ale tylko w takim wydaniu! Kim Kardashian i Gigi Hadid robią to najlepiej

Więcej o: