Ma ciało i twarz dwudziestolatka, ale nie dajcie się zwieść. Umiecie ocenić wiek tego przystojniaka?

Przedstawiamy wam Chuando Tana, zabójczo przystojnego fotografa mody z Singapuru. Cóż niezwykłego jest w tym mężczyźnie? Jak się domyślacie - wiek.

Wysportowane ciało, czarujący uśmiech, no i ta witalność połączona z młodzieńczym błyskiem w oku. No właśnie, ile według was lat ma Chuando? 20, 35, a może 45? Cóż, żadna z podanych liczb nie jest prawidłowa. Podpowiedź: w latach 80. i 90. Chuando Tan pracował jako model. W jakim wieku jest więc przystojny Singapurczyk? Uwierzcie albo nie, ale fotograf tak naprawdę ma... 50 lat! Wydaje się, że ten facet po prostu młodnieje z dnia na dzień. Jak to robi?

Genetyka? Być może. Tan mówi, że jego sekretem jest odpowiednia dieta, której podstawą jest kurczak gotowany na parze z ryżem. Poza tym 50-latek regularnie trenuje na siłowni i unika kąpieli o późnej porze nocnej. Hmm, mamy wrażenie, że gdybyśmy całe życie jadły suchego kurczaka i ćwiczyły, to i tak nie wyglądałybyśmy tak w jego wieku... Niezależnie, czy to kwestia diety czy medycyny estetycznej, trzeba oddać Tanowi jedno - jest szalenie atrakcyjny!

Chuando Tan ma jeszcze jeden tajemnicę wiecznej młodości. Pasję. Były model próbował zostać piosenkarzem, ale dopiero fotografię pokochał tak bardzo, że stała się jego zawodem. Na stronie firmy ChuanDo & Frey możecie zobaczyć okładki i sesje autorstwa przystojnego Singapurczyka.

Więcej samego Tana możecie zobaczyć na jego Instagramie, gdzie obserwuje go prawie 240 tys. fanów.

Jak wam się podoba?

Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy:

Dziennikarka pokazała w sieci, jak się maluje i... czekała na ostrą krytykę. Dostała mnóstwo świetnych rad

Nie spłukiwała odżywki z włosów przez dwa lata. Stylista: "To jak wtarcie ogrzanej kostki smalcu" [JAK OKIEŁZNAĆ LOKI]

Więcej o: