Myślisz, że o miejskim stylu wiesz wszystko? 88-letnia Moon Lin udowodni ci, że jesteś w błędzie

Moon Lin (to jej pseudonim na Instagramie) jest 88-letnią mieszkanką Tajwanu, obok której nie da się przejść obojętnie. Powód? Seniorka przyciąga uwagę swoim oryginalnym stylem.

Bynajmniej nie chodzi o stonowane kreacje, stereotypowo pasujące do jej wieku. Styl Moon Lin to streetwear i to przez bardzo duże, wibrujące energią i pomysłami "S". Po obejrzeniu jej stylizacji zaryzykujemy nawet stwierdzenie, że synonimem streetwearu jest właśnie 88-letnia Moon.

ZOBACZ JAK WYGLĄDA STREETWEAR W WYKONANIU 88-LATKI >>>

Seniorka uwielbia bawić się modą. Żongluje stylizacjami, nie boi się eksperymentować i łączyć dodatków. Długie t-shirty Supreme łączy ze sportowymi spodenkami i basenowymi klapkami Nike. Widać, że odnajduje się w ulicznej modzie, która po prostu sprawia jej przyjemność. Efekt? Cóż, na stylizacje Moon aż miło patrzeć. Pytana o swój styl, odpowiada:

Plusem bycia 88-latką jest to, że możesz się ubierać, jak ci się żywnie podoba.

Seniorka nie tylko streetwear ma w jednym palcu. Jak się okazuje, media społecznościowe to jej drugi żywioł. Poza Instagramem, na którym pełną młodzieńczego wigoru, modną babcię obserwuje ponad 75 tys. fanów, Moon Lin ma też konto na Facebooku, na którym udostępnia zdjęcia i filmiki swoich stylizacji.

Moon Lin, tak jak w modzie, również w życiu stawia na luz i dystans.

Nikt nie może mnie kontrolować. Codziennie robię coś nowego. Może jutro zrobię sobie tatuaż?

I dodaje:

Życie zaczyna się w wieku 88 lat!

ZOBACZ, JAK WYGLĄDA STREETWEAR W WYKONANIU 88-LATKI >>>

Bez względu na to, czy seniorka ma stylistkę, czy ubiera się sama, widać, że sprawia jej to przyjemność. I chodzi właśnie o to! Jak wam się podoba "stylówa" Moon Lin? Chcielibyście mieć taką babcię?

To też cię zainteresuje:

12-latek jest za młody na własny tatuaż, ale to nie przeszkadza mu w tatuowaniu innych. Robi to genialnie

Tęczowa swastyka na bluzach i koszulkach. Tak marka odzieżowa chce "odczarować" nazistowski symbol

Masz zapuchnięte oczy, zapomniałaś zalotki? Na te problemy jest jedna odpowiedź... łyżka!

Więcej o: