Noszenie pieniędzy w staniku jest oficjalnie modne. Stanikotorba od Helmuta Langa przebojem na NY Fashion Week

Podczas ostatniego New York Fashion Week zaprezentowana została kolekcja Helmuta Langa, w której uwagę zwraca stanik, będący jednocześnie torbą. Chociaż może to torba, będąca stanikiem?

Niektóre projekty prezentowane podczas pokazów mody zdecydowanie nie powinny opuszczać wybiegów, bo chociaż prezentują się zjawiskowo, są niepraktyczne. Zupełnie inaczej jest w przypadku najnowszego projektu Shayna Olivera dla marki Helmut Lang.

Chodzi o "bra bag", czyli stanikotorbę.

Stanik zamiast kopertówki

Czy wynalazek się przyjmie i stanie się superhitem? Tego nie wiemy, ale jedno jest pewne. "Bra bag" to bardzo praktyczny pomysł. Docenią go w szczególności dziewczyny, którym zdarzyło się chować w staniku pieniądze, telefon albo kluczyki.

"Bra bag" wykonana jest w całości ze skóry. Ma stożkowe miseczki (trochę jak słynny stanik Madonny), z których każda posiada zamykaną na suwak przegródkę. Stanikotorba jest oversizowa, dzięki temu można ją założyć nie tylko bezpośrednio na ciało, ale i na płaszcz, czy sweter. W kolekcji zaprezentowane zostały dwie wersje kolorystyczne "bra bag": czarna i biała.

I chociaż stanikotorby nie założymy raczej na spacer z psem, trzeba przyznać, że całość prezentuje się oryginalnie i stylowo.

Projekty Helmuta Langa możecie na bieżąco śledzić na Instagramie. A tutaj możecie zobaczyć najnowszą kolekcję prosto z pokazu na NYFW.

 

To cię zainteresuje:

Takich selfies nie pokazałaby większość z nas. "Chcę być głosem tych, którzy boją się mówić o chorobie głośno"

Ten mem podbija Twittera. Zrozumie go każda kobieta, ale facet będzie miał z tym problem

Przed tobą wielkie wyjście? Dzięki temu trikowi, twój dekolt będzie wyglądać olśniewająco

Więcej o: