Szczupły projektant marzył o wystającym brzuszku, więc zaprojektował saszetkę 'tatuśka'. Ktoś to kupi?

Twórca saszetek nie ograniczył się do jednego wzoru męskiego brzuszka - zaprojektował ich kilka. Saszetka wystająca spod koszulki wygląda jak prawdziwa oponka.

Moda na ubrania z hiperrealistycznymi nadrukami imitującymi ciało (często męskie) nie mija. Swego czasu głośno było o jednoczęściowym kostiumie kąpielowym mającym przypominać męski tors, później ludziom spodobały się "owłosione" legginsy. Teraz przyszła kolej na saszetkę-nerkę imitującą męski brzuch.

Nie jest to jednak wyrzeźbiony "kaloryfer". Projekt nosi nazwę "Dadbag" ("torba tatuśka"). Jej projektant, londyńczyk Albert Pukies stworzył ją, ponieważ chciał mieć "figurę tatuśka", choć jednocześnie bał się przytyć. Albert jest świadomy negatywnego wpływu otyłości brzusznej na zdrowie.

W oczekiwaniu na sponsora

Na oficjalnej stronie "Dadbag" można zobaczyć 6 wzorów saszetek. Wśród nich są takie, które imitują nadmiernie owłosione brzuchy, te poparzone słońcem lub z wieloma fałdami oraz takie zupełnie pozbawione owłosienia.

'Dadbag''Dadbag' materiały prasowe/thedadbag.com

Saszetki nie można jeszcze nigdzie kupić. Albert szuka sponsorów i partnerów, którzy pomogą mu sfinansować produkcję "Dadbag". Rozważa też rozpoczęcie zbiórki pieniędzy na Kickstarterze.

To też może cię zainteresować:

Zamiast bikini... kostium imitujący nagi, męski tors. To nie żart. Będzie hitem lata? [ZDJĘCIA]

Owłosiony kostium to nie koniec - teraz są legginsy. Szokują wyglądem, dziwi też cena

Makijaż całej twarzy w 60 sekund? Podejmujemy wyzwanie i sprawdzamy, czy to możliwe

Więcej o: