Bukiet ślubny ze wstążek hitem na forach. Doskonała pamiątka czy szczyt tandety? [ZDJĘCIA]

Bukiety składające się z kwiatów zrobionych ze wstążek podbijają ostatnio ślubne grupy i fora. Czy materiał może zastąpić żywe rośliny? Oceńcie sami.

Do tego, że kwiaty są piękne, nie musimy chyba nikogo przekonywać. To tradycyjny prezent na każdą okazję i klasyczna ozdoba. Okazuje się jednak, że niektórzy, wolą zmienić żywe rośliny, na coś, co przetrwa o wiele, wiele dłużej.

Hitem na wielu grupach i forach poświęconych tematyce ślubnej i weselnej, są ostatnio bukiety zrobione z... wstążek. Zamiast zwykłych róż, w składa się on z misternie zwiniętych kawałków satyny, a nawet z perełek czy całych broszek.

Ile zapłacimy za takie dzieło? Ceny bukietów ze wstążek wahają się zwykle od kilkudziesięciu do dwustu złotych. W większości robione są ręcznie. Naturalna wiązanka może kosztować nawet trzysta złotych, wszystko zależy od kwiaciarni i od tego, czy ma ona specjalny "ślubny" cennik.

Czy warto więc zainwestować w bukiecik ze wstążek? Jeśli zależy wam na pamiątce, która przetrwa długie lata, to zapewne tak. Czy są ładne? To już pozostawiamy waszej ocenie.

Opaska z warkoczy. Pokazujemy, jak stworzyć romantyczną i prostą fryzurę

Więcej o: