Modelka twierdzi, że odkąd "urosła" z XS do L, jej kompleksy zniknęły. "Teraz czuję się szczęśliwsza"

26-letnia fotomodelka katowała się dietami i ćwiczyła przez 3 godziny dziennie. Teraz zamieszcza nietypowe zdjęcia "przed i po" i zapewnia, że dopiero okrąglejsza czuje się naprawdę szczęśliwa.

Prosto z pracy idziesz na imprezę? Ten makijaż zrobi ogromne wrażenie, a zrobisz go w kilka minut

Australijka La' Tecia Thomas opowiedziała w wywiadzie dla The Morning Show, że "czuje się szczęśliwsza" i czerpie z życia więcej przyjemności, odkąd jej rozmiar zmienił się z 34 na 44. Jednocześnie źle wspomina okres, kiedy była szczupła.

Wtedy dzień w dzień "katowała" swoje ciało trzygodzinnymi treningami i przestrzegała restrykcyjnej diety. Twierdzi wręcz, że ten okres był dla niej prawdziwym horrorem. Na dowód tego La' Tecia udostępniła na Instagramie kolaż dwóch zdjęć, które różni pięć rozmiarów.

Znalazłam to zdjęcie w telefonie. Przygotowywałam się do konkursu bikini. Pewnie większość osób wolałaby moją starą wagę. Dla mnie waga nie ma znaczenia, najważniejsze, żebym czuła się szczęśliwa. Najważniejsze to kochać siebie, bez względu na rozmiar na metce.
Pamiętam, jak bardzo byłam nieszczęśliwa, kiedy wyglądałam, jak na zdjęciu po lewej. Nie byłam pewna siebie, porównywałam się do innych, miałam kompleksy. Kiedy stałam się okrąglejsza, nauczyłam się akceptować to, kim jestem (...) Nauczyłam się kochać siebie.

Swój post 26-latka kończy apelem:

Twoje zdrowie psychiczne jest tak samo ważne, jak twoje zdrowie fizyczne. Nie uważam, że niezdrowy tryb życia i nieuprawianie sportu są dobre. Uważam, że trzeba znaleźć złoty środek i słuchać swojego ciała.


Jak wygląda jej życie teraz? Co ważne, La' Tecia nadal regularnie ćwiczy. Twierdzi, że teraz robi to przede wszystkim dla siebie - nie przejmuje się swoim rozmiarem, ale zdrowiem. Jej ulubioną formą ruchu jest podnoszenie ciężarów, a marzeniem jest wystąpić na New York Fashion Week w roli modelki plus size (aktualnie mieszka i pracuje w LA)

Więcej zdjęć możecie zobaczyć na jej Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 440. tys. osób.

Sprawdź się w QUIZIE: Te 15 faktów o kobiecym ciele każdy powinien znać. Zdobędziesz komplet punktów?

To cię zainteresuje:

Uprawiamy seks 143 razy w roku. Polska wysoko w rankingu krajów, w których ludzie są zadowoleni z seksu

Powstały specjalne gadżety erotyczne dla molestowanych kobiet. Mają pomóc im odzyskać radość z seksu

Więcej o: