"Brak słów", "Kpina" - internauci oburzeni reklamą rajstop dla puszystych, w której wystąpiły szczupłe modelki

Sklep internetowy Wish.com znalazł się w ogniu krytyki, po tym, jak w reklamie elastycznych rajstop dla puszystych kobiet wystąpiły tylko smukłe modelki.

Ultraelastyczne, modelujące i seksowne. Tak chińska platforma zakupowa Wish.com reklamuje rajstopy dla kobiet plus size. Jednak w sesji zdjęciowej zamiast modelek o dużych kształtach, są wyłącznie smukłe dziewczyny, które z powodzeniem mogłyby wystąpić w pokazie Victoria's Secret.

W serii zdjęć szczupłe modelki zachwalają elastyczność i wytrzymałość produktu w bardzo niefortunny sposób. Na jednym ze zdjęć modelka pozuje w jednej nogawce i rozciąga jej obwód, sugerując, że wciąż jest mnóstwo miejsca. Inna podciąga sobie rajstopy pod sam nos i pokazuje, że praktycznie mogłaby się w nie "schować".

Piękne rzęsy bez doklejania sztucznych. To możliwe, wystarczy znać kilka prostych trików!

Nieudany pomysł, zamiast zachęcać do kupna rajstop, wywołał wiele negatywnych komentarzy i falę krytyki skierowanej w stronę Wish.com. Internauci odebrali to jako nieśmieszny żart.

Zobacz: Rajstopy damskie w rozmiarze 3!

Dlaczego w reklamie nie występują modelki plus size? To jakaś kpina!
Co robią tutaj szczupłe modelki?

Sprawdź co cię czeka w 2018 rok i przeczytaj swój horoskop roczny >>>

To zły dzień dla Wish. Ktoś, kto myślał, że reklama rajstop dla kobiet o dużych rozmiarach przez chude modelki, które pakują swoje całe ciała w nogawkę, żeby pokazać, jak są duże, bardzo się pomylił.
Po prostu brak mi słów.

W efekcie negatywnych komentarzy kilka najbardziej kontrowersyjnych zdjęć m.in. modelka pozująca w jednej nogawce rajstop zostało usuniętych. Jednak w sieci nic nigdy nie ginie.

Czy waszym zdaniem taki sposób reklamy ubrań dla osób w rozmiarze plus size jest na miejscu? czekamy na wasze opinie w komentarzach!

Sprawdź się w QUIZIE: Czy uda nam się cię oszukać? Które zdania nie są prawdziwe?

To cię zainteresuje:

H&M spóźnia się z wysyłką towaru, a ludzie są wściekli. "Czy zamówienia dotrą chociaż na Wielkanoc?"

Jest sobowtórem Beyonce. Nawet fani mają problem z ich rozróżnieniem

Więcej o: