Przez tydzień stosowały dietę Aniołków Victoria's Secret. "Czuję się, jakbym piła wybielacz!"

Przez tydzień Khare i Lowry testowały dietę, jaką stosowały aniołki Victoria's Secret przed tegorocznym pokazem w Szanghaju. Jakie było specjalnie ułożone "menu"?

Co jest sekretem smukłych sylwetek modelek Victoria's Secret, poza intensywną aktywnością fizyczną? Oczywiście specjalna dieta. Youtuberki Khare i Lowry postanowiły ją wypróbować. Przez tydzień testowały jadłospis modelek Victoria's Secret w jego najbardziej restrykcyjnej wersji. To taką dietę stosują dziewczyny przed pokazem, by zapewnić sobie jak najlepszą formę.

Nowa dieta Youtuberek bazowała na tej przygotowanej specjalnie dla modelek Victoria's Secret przez nowojorskiego trenera personalnego, Stephena Pasterino. Z czego składa się taki "wyjątkowy" jadłospis?

Sprawdź swój horoskop już teraz i dowiedź się, co cię czeka w 2018 roku! >>>

 

Youtuberki zaczynały dzień od kieliszka octu jabłkowego, którego smak jedna z nich porównała do... wybielacza. Na śniadanie mogły zjeść też np. trochę awokado i grejpfruta posypanego... cynamonem. Co na obiad? Na przykład tuńczyk z gotowanymi na parze szparagami, koniecznie bez grama soli. Kolacja? Tylko woda, bo na trzy godziny przed snem trzeba odstawić jedzenie.

Jak zmieniła się dieta modelek Victoria's Secret w ciągu kilku lat? Youtuberki zauważyły, że absolutny zakaz jedzenia nabiału i drinki z octu wprowadzono dopiero niedawno. Dawne Aniołki miały znacznie łatwiej i nie musiały ograniczać się do roślin i chudego mięsa.

Efekty

Z filmiku dowiadujemy się, że utrzymanie reżimu nie było dla Youtuberek łatwe. I chociaż obie przyznają, że to, co jadły, było zdrowe, to nieustannie czuły się głodne. Restrykcyjna dieta uświadomiła Khare i Lowry, jak trudną pracę mają modelki i ile wyrzeczeń kosztują je przygotowania do występu na wybiegu. Youtuberki zgadzają się, że chociaż perspektywa figury idealnej jest bardzo kusząca, to odczuwany głód nie jest wart aż tylu wyrzeczeń.

Sprawdź swój horoskop już teraz i dowiedź się, co cię czeka w 2018 roku! >>>

Piękne rzęsy bez doklejania sztucznych. To możliwe, wystarczy znać kilka prostych trików!

To cię zainteresuje:

"Brak słów", "Kpina" - internauci oburzeni reklamą rajstop dla puszystych, w której wystąpiły szczupłe modelki

Jest sobowtórem Beyonce. Nawet fani mają problem z ich rozróżnieniem

Sprawdź się w QUIZIE: Red Lipstick Monster sprawdzi, jak dobrze znasz tajniki makijażu

Więcej o: