Kate Moss na wybiegu...od nieco gorszej strony

Wspominaliśmy już, że Kate Moss wzięła udział w pokazie kolekcji na jesień/zimę 2011/2011 Louisa Vuittona. Zamiast skupić się na stylizacji - wielu krytyków skupiło uwagę na zupełnie innym elemencie.

Kate Moss wystąpiła na pokazie wraz z Naomi Campbell oraz Małgosią Belą. Modelka rzadko pojawia się na wybiegach, dlatego oczy całego świata obserwowały ją ze zdwojoną uwagą.

Niedawno pisaliśmy o tym, że modelka zainwestowała w prywatną siłownię aż 1 mln dolarów . Kate postanowiła bowiem zmienić swój tryb życia na zdrowszy. Intensywne życie zdecydowanie odbijało się na wyglądzie i cerze Kate ! Jej skóra była w bardzo złej kondycji. Wzięła się za intensywną pracę. I faktycznie - patrząc na modelkę z przodu, można było zauważyć, że ćwiczy. Niestety z tyłu prezentowała się nieco gorzej. Czujne oko fotoreporterów wychwyci wszystko!

No cóż... Cellulit rzecz ludzka - szczególnie u kobiet. Może i na wybiegu nie wygląda szczególnie atrakcyjnie, ale w pewnym momencie ma prawo się pojawić. Doskonale wiemy jak trudno jest go zwalczyć.

AP/Jacques BrinonKate MossKate Moss REX FEATURES/EAST NEWS/Rex Features

Zobaczcie również:

Christina Aguilera pracuje już nad 6 zapachem

Więcej o: