Jennifer Lopez pokazuje wyrzeźbione mięśnie brzucha

Ma 41 lat, jest mamą bliźniaków i w tym roku została uznana za najpiękniejszą kobietę świata. Jak ona to robi?

Jennifer Lopez nie zna pojęcia przerwy w pracy. Nie było jej tylko na chwilę. Tuż po porodzie od razu rzuciła się w wir pracy. Niedawno wydała nową płytę, stała się twarzą kampanii reklamowych takich marek jak L'Oreal czy Gilette. Tempo jej życia, mimo posiadania dwójki małych dzieci nie zwolniło ani na chwilę.

Amerykański magazyn People uznał ją w tym roku za najpiękniejsza kobietę świata. Werdykt nikogo nie dziwi, bo w przypadku J.Lo czas jakby stanął w miejscu.

10 lipca odbyła się gala BAFTA Brits to Watch. Artystka pojawiła się na niej w długiej, zielonej kreacji projektu Emilio Pucci. Nie sposób nie zwrócić tu uwagi na wycięcie, przez które możemy podziwiać wyrzeźbione mięśnie brzucha piękniej latynoski.

Każda z nas, która walczyła o redukcję tkanki tłuszczowej na brzuchu, wie doskonale jak trudne jest to zadanie. Was też zastanawia - co robi Jennifer Lopez i jak wróciła do takiej formy po ciąży?

Oczywiście takiego efektu po prostu nie da się osiągnąć bez ciężkich treningów. J. Lo jest zwolenniczką joggingu, wycieczek rowerowych, kick-boxingu, czy jogi. Bardzo często korzysta z dobrodziejstw SPA, sauny i masażu. Bardzo dba o to, by na jej ciele nie pojawił się cellulit.

Piosenkarka i aktorka może stanowić przykład na rzeszy kobiet na całym świecie. Pomimo tego, że nieustannie pracuje - znajduje czas na prace nad swoim ciałem. Czasem naprawdę nie jest to kwestia pieniędzy, ale samodyscypliny i dobrej motywacji!

jennifer Lopezjennifer Lopez Fot. Agencja Wyborcza.pl

Więcej o: