Gwiazdy w sukienkach Paprocki&Brzozowski

W sopockim hotelu Sheraton odbyła się prezentacja jesiennej kolekcji Paprocki&Brzozowski. Prowadząca imprezę Joanna Krupa i fanka duetu Natalia Kukulska pojawiły się w strojach ich projektu.

Z niezrozumiałych względów duet projektantów nie ubrał swoich ulubionych gwiazd w projekty z najnowszej kolekcji jesień/zima 2011. Debiut konferansjerski Dżoana zaliczyła w krótkiej sukience z kolekcji wiosennej, a Natalia zaprezentowała małą czarną z zeszłorocznej linii jesiennej . Piosenkarka zdążyła już zagrać koncert w tym samym stroju na początku wakacji (projektanci udokumentowali to na swoim fanpage'u na fb). Na korzyść sukienki przemawia, że wyprzedza tendencje z późniejszej kolekcji Stelli McCartney , zaprezentowanej dopiero w tym roku. Nie przekonał nas za to wizaż - farbowane na blond włosy Natalii były tym razem wyprostowane i geometryczne, co ujęło piosenkarce uroku. Kiedy Natalia wróci do bardziej naturalnych fryzur ?

Joanna Krupa postawiła na styl, w którym rzadko mamy okazję ją zobaczyć. Krótka sukienka z kaskadą falban u dołu i wcięciem w talii byłaby bardzo dziewczęca, gdyby nie przejrzysta góra, dzięki której celebrytka mogła jak zwykle wyeksponować biust. Przyznajemy jednak, że obserwujemy postęp i polubimy każdy strój Krupy , który nie wskazuje jednoznacznie na bycie amerykańskim kociakiem z magazynów dla panów.

Porównajcie nasze gwiazdy i zobaczcie oficjalne zdjęcia małych czarnych od Paprocki&Brzozowski . Kto wyglądał lepiej na pokazie - Natalia Kukulska czy Joanna Krupa ? Obejrzyj stylizacje w GALERII.

Która gwiazda wyglądała lepiej?
Więcej o: