Sukienka Madonny - hit czy kit?

Madonna przyjechała do Wenecji promować swój najnowszy film "W.E". Na czerwonym dywanie pojawiła się w motylkowej kreacji od Vionnet. Co o niej sądzicie?

Piosenkarka znana jest  z nienagannego stylu i zamiłowania do elegancji. Wczorajsza stylizacja gwiazdy budzi jednak mieszane uczucia. Ikona mody i właścicielka marki Material Girl miała na sobie błękitną suknię Vionnet z wytłoczonymi czerwonymi... motylkami. Wybór tej sukni ma jednak dla reżyserki wyjątkowe znaczenie, ponieważ większość kostiumów, które pojawiły się w filmie zostały odtworzone z archiwów francuskiej projektantki Madeleine Vionnet . Całość dopełniły rewelacyjne "kocie" okulary Miu Miu . Ekscentryczna kreacja być może pasuje do stylu życia autorki przeboju "Like a Virgin" , jednak do 53-letniej damy już niekoniecznie...

Film "W.E." opowiada historię Wallis Simpson, kobiety, dla której król Edward VIII zrzekł się w 1936 roku tronu oraz żyjącej współcześnie Wally Winthrop, która ma problemy z uczuciami i obsesję na punkcie księżnej Windsoru.

A co wy sądzicie na temat stylizacji? Hit czy kit ? Więcej zdjęć znajdziecie w GALERII

Więcej o: