Ciara jako blondynka!

Mała zmiana koloru włosów nikomu jeszcze nie zaszkodziła. Ciara postawiła na blond w modnym ostatnio wydaniu two tone hair. Jak podoba wam się ta zmiana?

Piosenkarka wielokrotnie zmieniała już swój image, choć pozostawała wierna długim włosom. Przez ostatnie lata ich kolor był ciemnobrązowy. Zupełnie niedawno Ciara postanowiła jednak coś zmienić i stała się blondynką. Żeby jednak nie było zbyt nudno, gwiazda postawiła na modny od kilku miesięcy two tone hair.

Śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że to już prawdziwa fala. Wielokrotnie wspominaliśmy, że trend zapoczątkowany przez Drew Barrymore niemal rok temu - dziś jest jednym z najpopularniejszych pomysłów na koloryzację. Sama Drew szybko zmieniła kolor swoich włosów na rudy. Nic zresztą dziwnego. Przestała wyglądać oryginalnie.

Trend two tone hair rządzi również na światowych wybiegach mody.

Mimo, iż pozornie mogłoby się wydawać, że ciemnoskóra Ciara nie będzie wyglądała korzystnie w blondzie - naszym zdaniem prezentuje się świetnie! Najważniejszy jest dobrze dobrany do karnacji odcień blondu. I Ciara jest najlepszym na to przykładem.

Zobaczcie sami:

CiaraCiara Fot. eastnews

Oraz w wydaniu bardziej casualowym:

CiaraCiara Fot. Eastnews

Zajrzyjcie też do naszej GALERII!

Zobaczcie też:

Nowy trend - podwójne kreski na powiece

Lula już w Twoim telefonie

Jak podoba wam się Ciara w nowej odsłonie?
Więcej o: