Sarah Harding i jej doskonała metamorfoza

Sarah Harding, jedna z wokalistek zespołu Girls Aloud była gościem oraz jednocześnie modelką na tegorocznym Fashion Week w Londynie. Naszą uwagę zwróciła przede wszystkim genialna metamorfoza artystki!

Do tej pory Sarah Harding była znana i kojarzona głównie jako blondynka, jednak parę miesięcy temu artystka postanowiła odmienić nieco swój wizerunek.

Platynowy blond zamieniła na naturalny odcień brązu. Ładna twarz piosenkarki wyglądała wówczas naszym zdaniem znacznie bardziej interesująco. Sarah, która do tej pory stawiała na mocno wyrazisty, prowokacyjny wizerunek - momentalnie złagodniała. Była to odmiana jak najbardziej pozytywna. W nowej odsłonie bowiem, gwiazda wyglądała elegancko i stylowo.

Ze słodkiej i seksownej blondynki stała się zupełnie inną kobietą, której stylizacje znacznie odbiegały od dawnych charakteryzacji.

Jednak dopiero teraz, kiedy mieliśmy okazję zobaczyć ją podczas tegorocznego Tygodnia Mody w Londynie - naprawdę nas zachwyciła! Gwiazda zmieniła kolor włosów na rudy i okazało się, że w żadnym innym odcieniu nie prezentowała się tak dobrze!

W tym roku rudy kolor włosów jest niekwestionowanym numerem jeden. Gwiazdy oszalały na jego punkcie. Przekonały się do niego: Drew Barrymore, Rihanna, Scarlett Johansson, Mandy Moore , Blake Lively, Lily Cole, czy Selita Ebanks

Pośród wymienionych celebrytek, to właśnie Sarze Harding - rudy kolor włosów pasuje najlepiej!

Zobaczcie sami:

DOUG PETERS/EMPICS ENTERTAINMENT/EAST NEWS/Doug Peters

DAVID FISHER / REX FEATURES/EAST NEWS/David Fisher / Rex Features

Zobaczcie również:

Michelle Williams na okładce Vogue jako Marilyn Monroe

Lula już w Twoim telefonie

Jak podoba wam się metamorfoza Sary Harding?
Więcej o: