Justyna Steczkowska w sukience La Mania - hit czy kit?

Justyna Steczkowska pojawiła się na otwarciu butiku La Mania w Katowicach. Miała na sobie sukienkę marki i szpilki na niebotycznych obcasach. Czy wyglądała dobrze?

Otwarcie butiku La Mania w Katowicach zbiegło się z wizytą Paris Hilton w Polsce. Celebrytka oczywiście odwiedziła tego dnia salon Joanny Przetakiewicz , a wraz z nią polskie gwiazdy, w tym Justyna Steczkowska . Piosenkarka wystąpiła też z mini recitalem.

Na początku widząc zdjęcia Steczkowskiej w srebrnej sukience domu mody La Mania , pomyśleliśmy: wow! Po chwili zaczęliśmy się jednak zastanawiać, czy aby na pewno jest to bezbłędna stylizacja...

Gwiazda od zawsze może pochwalić się pięknym, zadbanym ciałem, a więc w dopasowanej mini wyglądała apetycznie. Góra sukienki, z korzystnym dla Steczkowskiej dekoltem, pięknie wyeksponowała smukłe ramiona i wyrzeźbione mięśnie rąk. Jednak kreacja nie układała się idealnie - troszeczkę marszczyła się w pasie i na biodrach. Nie będziemy się jednak specjalnie przyczepiać, bo mimo tego prezentowała się efektownie.

Zwróćmy za to uwagę na buty. Justyna Steczkowska jest bardzo drobną kobietą, której tak masywne, wysokie szpilki na podwyższeniu nie pasują i zaburzają proporcje. Na zdjęciach szpilki wydają się naprawdę olbrzymie, poruszanie się w nich nie mogło być więc zbyt wygodne...

A jak wy oceniacie look Steczkowskiej?

Więcej zdjęć gwiazdy w GALERII

Więcej o: