Joanna Horodyńska na Warsaw Fashion Weekend - hit czy kit?

Joanna Horodyńska wystąpiła na Warsaw Fashion Weekend w sukience i kołnierzu Łukasza Jemioła i oryginalnych brokatowych botkach - jak oceniacie tę stylizację?

Joanna Horodyńska jest fanką projektów Łukasza Jemioła . Nie tylko pojawia się na jego pokazach, ale też chętnie nosi kreacje jego autorstwa. Jak na przykład na imprezie Warsaw Fashion Weekend .

Horodyńska była gospodynią tego eventu. Zgromadzonych gości witała w opływowej sukience w kolorze spłowiałej żółci i w kołnierzu z lamy. Obie rzeczy pochodzą z jesienno-zimowej kolekcji Jemioła , prezentowanej w maju na Fashion Week Poland i później na pokazie w warszawskim Och-Teatrze.

Gwiazda dopasowała do nich małą złotą torebkę-worek i brokatowe botki na wygiętym obcasie. Niecodzienne obuwie oczywiście spotkało się ze sporym zainteresowaniem. Pewnie dlatego, że buty wyglądają trochę jak z komiksu, a trochę jak z bajki Disneya. Jest to model z linii jesień/zima 2011 Miu Miu , dostępny też w srebrze oraz z paskami z różowej skóry. Cena tych niezwykłych butów to ok. 2700 zł .

Całość stanowi na pewno interesujące i być może nieco kontrowersyjne zestawienie, ale Horodyńska nie od dziś lubi przekraczać modowe granice. Po raz kolejny łączy też luksusowe marki z rodzimymi (wcześniej np. MMC ). Bardzo podoba nam się idealne dobranie złotych butów i złotej torebki, a także korespondujący z makijażem czekoladowy manicure. Jeśli chodzi zaś o połączenie tych wszystkich elementów z prostą sukienką i wełnianym kołnierzem - tu ocenę pozostawiamy wam.

Zapraszamy do głosowania w naszym sondażu !

Więcej zdjęć Joanny Horodyńskiej w GALERII

Stylizacja Joanny Horodyńskiej to:
Więcej o: