Kasia Zielińska czy Jennifer Lopez?

Na gali Wiktory 2011 Kasia Zielińska wystąpiła w sukni z jesiennej kolekcji marki Gucci. Ten sam model w czerwieni miała na sobie Jennifer Lopez. Która wyglądała lepiej?

A więc Kasia Zielińska dołącza do Joanny Horodyńskiej i Dody i tak jak one prezentuje na czerwonym dywanie kreacje sławnych zagranicznych projektantów.

Wczoraj, na gali rozdania Wiktorów, była to flagowa suknia z jesiennej linii Gucci . Model występuje też w czerwieni w odcieniu wina, a towarzyszące mu pierzaste boa było prawdziwym hitem w minione wakacje (miała je na sobie m.in. Salma Hayek w Cannes).

Jak zauważyliśmy, w bordowej wersji sukienki wystąpiła już Jennifer Lopez . Było to w maju na otwarciu wystawy poświęconej twórczości Alexandra McQueena w nowojorskim Metropolitan Museum. Lopez postawiła na szminkę w kolorze kreacji i gładki ścisły koczek nad karkiem. Była to seksowna, dość ostra stylizacja.

U Zielińskiej o tzw. pazurze nie mam mowy. Choć ma na sobie luksusową, półprzezroczystą suknię, wcale nie tryska pewnością siebie. Tak, jakby kreacja ją onieśmielała. Trzeba jednak przyznać, że odcień sukni pięknie koresponduje z ognistym kolorem włosów aktorki.

Jak myślicie, która z gwiazd wyglądała lepiej? Zagłosujcie w naszym sondażu .

Więcej zdjęć w GALERII

Kto wygląda lepiej w sukni Gucci?
Więcej o: