Karolina Malinowska na gali Wiktory 2010

Karolina Malinowska po raz kolejny udowodniła, że raczej nie powinna oceniać stylizacji innych gwiazd...

Karolina Malinowska naprawdę nie popisała się tą stylizacją. Kreacja, jaką założyła na galę rozdania Wiktorów, to chyba jedna z najmniej ciekawych sukienek z atelier Gosi Baczyńskiej . A pamiętajmy, że ta projektantka ma w swojej pracowni prawdziwe cuda! Pamiętacie szarą koronkową sukienkę Małgorzaty Sochy z premiery "Och, Karol 2"? Albo czarną suknię do ziemi z gołymi plecami, w jakiej Małgorzata Kożuchowska wystąpiła na jubileuszu TVP2? I spośród takich wspaniałości Malinowska wybrała akurat tę nie specjalnie ciekawą i bezkształtną kreację - nie do wiary!

Czarny toporny pas oraz białe szpilki i bransoletka w tym samym kolorze są, delikatnie mówiąc, niewłaściwe. Na temat paska moglibyśmy zresztą mówić długo, ale poprzestaniemy na tym, że wygląda bardzo tandetnie i kompletnie (co już pewnie zauważyliście) nie pasuje do sukienki.

Stylistka Maryam Malakpour powiedziała kiedyś, że Malinowska nie ma stylu i dlatego nie powinna oceniać ubioru innych gwiazd. Cóż, patrząc na te zdjęcia trudno się z tym twierdzeniem nie zgodzić. To, że ktoś pracował w branży modowej, nie oznacza, że się na modzie zna. Owszem, Karolinie zdarzają się lepsze i gorsze stylizacje, jednak nigdy nie widać w nich inwencji, wyczucia modowego smaku ani oryginalności. Smutne, ale prawdziwe.

Więcej o: