Nikki Reed w sukni Marii Lucii Hohan - hit czy kit?

Zanim zdecydujecie, czy biała suknia Nikki Reed jest hitem bądź kitem, przyjrzyjcie się jej bardzo dokładnie...

Rozpoczął się sezon premier kolejnej części sagi "Zmierzch" - "Przed świtem". Na razie na czerwonym dywanie raczej próżno wyglądać Kristen Stewart i Roberta Pattisona, za to ostro promuje się tzw. drugi plan, w tym Ashley Greene i Nikki Reed .

Ta ostatnia pojawiła się na galowym pokazie filmu w Rzymie. Miała na sobie idealnie białą kreację do samej ziemi od Marii Lucii Hohan . Jak pamiętamy, w sukni tej projektantki wystąpiłą ostatnio (dwukrotnie) nowa partnerka George'a Clooneya, Stacy Keibler .

Na pierwszy rzut oka Reed prezentowała się zjawiskowo - bardzo glamour i bardzo dziewczęco. Krój sukni nadał jej szyku, głęboki dekolt podkreślił seksapil, a umiarkowany make-up i skromna fryzura pozwoliły zachować młodzieńczy, niewinny charakter stylizacji.

A więc na początku byliśmy na "tak" i być może Reed znalazłaby się nawet w naszym zestawieniu "Stylizacja dnia" , gdyby tylko się nie odwróciła....

Nikki ReedNikki Reed East News

"Ozdoba" w postaci przyklejonego do pleców zamka nie była ani oryginalna, ani estetyczna. Dodatek wyglądał raczej jak wielki plaster, albo - o zgrozo! - wyrzynający się spod skóry kręgosłup. Co gorsza, zamek marszczył się wraz z każdym ruchem Reed, co zamiast do diwy upodobniało ją raczej do dinozaura...

A mogło być przecież tak:

Cheryl Cole na gali Pride of Britain Cheryl Cole na gali Pride of Britain  Lula.pl

Cheryl Cole na gali Pride of Britain

Podobną "zamkową" wpadkę zaliczyła Olivia Wilde podczas gali wręczenie nagród Emmy w 2009 roku. Jej misternie utkana suknia Marchesy była wówczas typowana na najpiękniejszą kreację imprezy, dopóki gościom nie ukazał się pomarszczony zamek w kolorze ciała:

Olivia WildeOlivia Wilde East News

W wypadku Wilde efekt nie był jednak tak ostentacyjny (i odpychający) jak u Reed.

Więcej zdjęć w naszej GALERII

Więcej o: