Stylizacja Pauliny Sykut - hit czy kit?

Podczas finałowego nagrania show "Must be the Music", Paulina Sykut zaprezentowała niecodzienną stylizację. Czy było to odważne posunięcie zwieńczone sukcesem, czy może raczej wpadka?

Finałowy odcinek programu "Must be the Music" nie mógł być banalny. Dlatego nie dość, że wiele się działo, nie dość, że emocje niemal sięgały zenitu, to jeszcze prowadząca show Paulina Sykut postanowiła zaskoczyć oryginalnym, nieco kontrowersyjnym wizerunkiem.

Gwiazda postawiła na sukienkę swojej ulubionej polskiej marki Bohoboco . Kreacja w stalowoszarym kolorze pięknie podkreśliła jej idealną figurę (zazdrościmy!), a przezroczysty materiał nadał lookowi pikanterii. Na podobne prześwity w okolicach pępka zdecydowała się kiedyś Maja Bohosiewicz , jednak gromy, jakie spadły na nią za tamtą stylizację, chyba raz na zawsze zerwały z jej miłością do przezroczystych tkanin.

Maja Bohosiewicz dumnie prezentowała swoje seksowne piersi. Ciekawym przełamaniem jest żółty zegarek (o ile ktoś zwróci na niego uwagę).Maja Bohosiewicz dumnie prezentowała swoje seksowne piersi. Ciekawym przełamaniem jest żółty zegarek (o ile ktoś zwróci na niego uwagę). KAPIF

Celem Sykut nie było chyba jednak szokowanie, chciała raczej zaprezentować coś oryginalnego, jakże dalekiego od jej codziennego stylu oraz kreacji, jakie zwykle pokazuje na czerwonym dywanie.

Największe wrażenie robił oczywiście ozdobny czarny gorset (czy też szelki - jak kto woli) projektu Agnieszki Maciejak . Widzimy tu delikatne nawiązania do stylu lansowanego przez Jeana Paula Gaultier . Gorset sam w sobie stanowi doprawdy piękną ozdobę, ale czy aby na pewno pasował do tej kreacji?

Żałujemy też, że zamiast czarnych kryjących rajstop Paulina nie zdecydowała się po prostu na cielistą halkę. To zapobiegłoby potencjalnemu skandalowi (nagość w telewizji), a przy okazji halka podkreśliłaby wyjątkowy kolor sukienki. No i wtedy oczywiście raczej botki zamiast szpilek.

Tymczasem rajstopy (a zwłaszcza góra rajstop) pod przezroczystą tkaniną wyglądają mało elegancko.

Fryzura Pauliny jest dla nas czymś nowym. Szczerze mówiąc, podoba nam się to małe szaleństwo, w którym Sykut zresztą bardzo do twarzy.

Sumując, góra stylizacji jest intrygująca i mogłaby nawet przypaść do gustu wielu zagranicznym gwiazdom (np. Beyonce, Kelly Rowland, Jessie J). Jednak dół nieco nas rozczarował.

A wy, co sądzicie???

Więcej zdjęć Pauliny Sykut znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: