Nicole Richie czy Joanna Horodyńska?

Nicole Richie i Joanna Horodyńska są fankami Isabel Marant. Jak się okazuje, mają nawet te same spodnie projektantki. Która wygląda w nich lepiej?

Prawdę mówiąc, to Joanna Horodyńska wprowadziła na polskie salony markę Isabel Marant . Fanką projektantki od zawsze jest też Anja Rubik , ale pamiętajmy, że modelka dopiero od niedawna tak często gości w rodzinnym kraju. Wcześniej mieliśmy jej jak na lekarstwo.

W szafie Horodyńskiej znajdziemy sukienki, marynarki i szpilki od Isabel Marant, a także spodnie z motywem navajo z jesienno-zimowej kolekcji (model "Renell", ok. 2500 zł ).

Te charakterystyczne czarne dżinsy w indiański wzór wpadły też w oko Nicole Richie . Gwiazda chętnie nosi je na co dzień, w dość zwyczajnym, choć stylowym zestawieniu.

Horodyńska spodnie Marant połączyła ze swetrem projektantki (z tej samej kolekcji) i modnym kapeluszem. Tak ubrana pojawiła się na pokazie marki Deni Cler, gdzie swoim folkowo-indiańskim lookiem wyróżniała się na tle innych gwiazd. Żałujemy, ze do tej ciekawej stylizacji dobrała torebkę Chanel - dodatek trochę nie na miejscu i już mocno opatrzony. Torba Nicole Richie, marki Givenchy , prezentowałaby się tutaj dużo lepiej.

Czyja stylizacja podoba wam się bardziej - miejska Nicole Richie czy folkowa Joanny Horodyńskiej?

Więcej zdjęć w naszej GALERII .

Kto lepiej nosi spodnie Isabel Marant?
Więcej o: