W stylu Mirandy Kerr

Zobaczcie, jak za niewielkie pieniądze odtworzyć stylizację Miranda Kerr.

Bardzo spodobała nam się stylizacja, na jaką zdecydowała się niedawno Miranda Kerr. Taki miejski szyk sprawdza się zawsze i wszędzie, a zestaw, jaki wybrała modelka, nie jest trudny do odtworzenia.

Miranda Kerr postawiła na klasyczne połączenie kolorystyczne oraz stylowe dodatki - kaszmirowy szal i skórzaną torbę XXL w kolorze wiśni. Czarne cygaretki to przykład tzw. miejskiej elegancji w najlepszym stylu. Modelka świetnie połączyła je z klasycznymi szpilkami - jedynym właściwym obuwiem do tego typu spodni. Podobne szpilki znajdziecie w aktualnej kolekcji sieciówki H&M, a modne cygaretki m.in. w Mango. Bluzka w kolorze ciepłej bieli, jaką wybrała Kerr, to zaś projekt marki 3.1 Phillip Lim. My zastąpiliśmy ja bawełnianym topem z Topshopu, tzw. basic w damskiej szafie.

Przygotowując kolaż natrafiliśmy też na piękną torbę Furla w kolorze czerwonego wina, która naszym zdaniem skutecznie zastąpi tę marki Celine, jaką może się pochwalić Kerr. Sklep internetowy Shopping.aol.com oferuje torbę w świetnej cenie - za ok. 530 zł.

Zdjęcia z pełnym opisem produktów znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: