Rihanna czy Emma Watson?

Oto druga modowa bitwa tego dnia - tym razem stają do niej Rihanna i Emma Watson w sukience Alexandra McQueena. Która wyglądała lepiej?

Ta sukienka projektu Alexandra McQueena jest całkiem popularna. Widzieliśmy w niej już Cheryl Cole i Chloe Moretz , później (we wrześniu) zaprezentowała się w niej Emma Watson , a teraz Rihanna .

Co zadecydowało o popularności tej kreacji? Na pewno fason - sukienka bombka przeżywa właśnie come back , a także krata - jeden z trendów sezonu. Warto dodać, że w dość podobnej sukience (marki Carven) wystąpiła też Joanna Horodyńska :

Wracając do Watson i Rihanny, to przedstawiły zupełnie inna interpretacje kreacji McQueena. Watson postawiła na styl rockowy, dobierając do sukienki skórzaną ramoneskę. Szpilki od Christiana Louboutina nadały całości seksapilu. Choć wszystko jest tu idealnie dobrane, to jednak ten look nas nie zachwyca (chyba ze względu na fryzurę Watson - niby modną, ale jednak daleką od rock'n'rollowego stylu Agyness Deyn ).

Rihanna w tej samej kraciastej sukience wystąpiła na scenie podczas brytyjskiego show "X-Factor". Wykonała oczywiście swój hit (numer 1. w Wielkiej Brytanii) "We found love":

 

Do kreacji podeszła na luzie i z poczuciem humoru. Podoba nam się połączenie kraty i białego kołnierzyka (patrz: Horodyńska) oraz bandamki, a także czarnych porwanych rajstop. Wszystko jak widać utrzymane w klimacie ostatniego teledysku Rihanny .

Naszym zdaniem to Rihanna ze swoją stylizacją na niegrzeczną uczennicę wygrywa tę stylową bitwę - zgodzicie się? Zagłosujcie w naszej sondzie .

Dużo więcej zdjęć w GALERII

Polecamy również:

Rihanna wydała kolejne perfumy - Rebelles

W stylu Rihanny

Kto wygląda lepiej w sukience McQueena?
Więcej o: