Wpadka: Nieudana metamorfoza Agaty Kuleszy

Agata Kulesza zdecydowała się niedawno na małą, kobiecą metamorfozę. Aktorka, którą od lat znaliśmy jako brunetkę, przefarbowała włosy na blond. Niestety zarówno nowy odcień, jak i widoczne odrosty nie prezentują się najlepiej.

Każda kobieta od czasu do czasu potrzebuje małej metamorfozy. W naszym (kobiecym) przypadku, takie decyzje przeważnie wiąże się albo ze zmianami w życiu osobistym, albo ze znudzeniem dotychczasowym wyglądem. Nie wiemy jak było w przypadku Agaty Kuleszy, wiemy natomiast, że metamorfoza niekoniecznie wyszła jej na dobre.

Aktorka zdecydowała się na zmianę koloru włosów . Wybrała blond, który teoretycznie ma odmładzać. Nie jest to jednak zasadą, bo nie każdemu taki kolor pasuje, a poza tym należy zwrócić uwagę na dobór odpowiedniego odcienia.

Blond w wydaniu Agaty Kuleszy niestety nie prezentuje się najlepiej. Po pierwsze - przy dekoloryzacji tego typu istnieje ryzyko pojawienia się nieładnego żółto - pomarańczowego odcienia, po drugie niestety należy bezwzględnie pamiętać o odrostach. Artystka zapuściła włosy, co było naszym zdaniem słuszną decyzją, natomiast ten odcień blondu w połączeniu ze wspomnianymi odrostami raczej jej nie służy.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Zgadzacie się z naszą opinią, czy wręcz przeciwnie?

Agata KuleszaAgata Kulesza fot. Eastnews

Agata KuleszaAgata Kulesza fot. Eastnews

Zobaczcie także:

Wpadka: Drew Barrymore przesadziła z brokatem

W którym kolorze włosów Agata Kulesza podoba wam się bardziej?
Więcej o: