Edyta Pazura czy Angelina Jolie...?

Edyta Zając chciała najwyraźniej wyglądać tak, jak Angelina Jolie na tegorocznym rozdaniu Złotych Globów. Długa szmaragdowa suknia z odkrytymi plecami i usztywnionymi ramionami rzeczywiście podobna, ale całość - jak myślicie? Udało się?

Z pewną regularnością polskie gwiazdy kopiują - lepiej lub gorzej - kreacje z zagranicznych czerwonych dywanów. Tym razem padło na Angelinę Jolie i jej sławną szmaragdową suknię Atelier Versace , która zrobiła prawdziwą furorę podczas tegorocznego rozdania Złotych Globów:

Look autorstwa stylistki gwiazdy, Jane Red , obiegł cały świat i stał się niemal kultowy. Kolor szmaragdowy natychmiast stał się bardzo trendy,nie mówiąc już nawet o fasonie retro (wystarczy rzucić okiem na jesienne kolekcje). Ta sukienka była tez niewątpliwym sukcesem jej projektantki, a więc Donatelli Versace , zresztą - jak miało się okazać w ciągu tego roku - jednym z wielu.

W miniony weekend przeżyliśmy małe deja vu . Na 15-leciu Fundacji Polsat w bardzo zbliżonej kreacji zaprezentowała się Edyta Pazura :

Edyta PazuraEdyta Pazura ForumEdyta PazuraEdyta Pazura Forum

Odcień, krój sukienki, długie, delikatnie marszczone rękawy, usztywnione ramiona i odsłonięte plecy - wszystko to się zgadza. Jednak w przeciwieństwie do Jolie, Pazura postawiła na wyraziste akcenty w postaci czerwonej szminki i czerwonego manicure'u. Inne rozwiązanie, acz całkiem trafione.

I dotąd jesteśmy na tak. Następnie pojawia się jednak fryzura "na amorka" i brzydka torebka na łańcuszku. Oba elementy nadają tej, skądinąd trafionej, stylizacji tandetny wymiar. Zauważmy, że podobna kreacja w wydaniu Jolie prezentuje się wytwornie i stylowo, podczas gdy w wypadku Edyty po prostu tanio. I znów chciałoby się zawołać: a mogło być tak pięknie! Bo, faktycznie, mogło.

Na tym jednak nie koniec inspiracji Angeliną Jolie. Udało nam się znaleźć zdjęcie Edyty Pazury wychodzącej z gali: w jasnym płaszczu i kapeluszu stylizowanym na lata 20' (ten zestaw jest oczywiście wpadką ) Od razu nasunęło nam się skojarzenie z bohaterką, w jaką Angelina wcieliła się w 2008 roku, w filmie Clinta Eastwooda "Oszukana" :

Edyta Pazura vs. Angelina JolieEdyta Pazura vs. Angelina Jolie kolaż Lula.pl

Najwyraźniej żona Cezarego Pazury jest wielką fanką hollywoodzkiej gwiazdy. No cóż, w końcu jeśli już na kimś się wzorować, to tylko na najlepszych!

Co sądzicie o stylizacji Edyty Pazury ? I kto wygląda lepiej w szmaragdowej sukni - Edyta czy Angelina? Zagłosujcie w naszym sondażu .

W naszej GALERII znajdziecie dużo zdjęć obu pań.

Kto wygląda lepiej, Edyta Pazura czy Angelina Jolie?
Więcej o: