Karolina Korwin Piotrowska podczas finału Top Model 2

Karolina Korwin Piotrowska nie należy do mistrzyń stylu, ale podczas wczorajszego finału show "Top Model 2" prezentowała się dużo gorzej niż zwykle... Strój, jaki wybrała, znacznie poszerzył ją w biodrach i zaburzył proporcje sylwetki.

Lula gościła wczoraj na wielkim finale programu "Top Model 2" . Poza oglądaniem tego, co działo się na wybiegu i przyglądaniu się trzem finalistkom, zerknęliśmy też na stylizacje gości oraz prowadzących.

Dawid Woliński nie bez powodu nazywany jest jednym z najlepiej ubranych Polaków - prezentował się bardzo stylowo. Marcin Tyszka jak to ma w zwyczaju - ekscentrycznie, tym razem w czerwonym garniturze od Mariusza Przybylskiego. Piękna Anja Rubik wystąpiła w sukience z linii Resort 2012 Balmain, a Joanna Krupa w kreacji wybranej przez jej stylistę Jana Marszałka. Za to Karolina Korwin Piotrowska ....

Komentarze były raczej niewybredne. I nie chodzi tylko o grono antyfanów dziennikarki, ale o wszystkich gości show. Zresztą nie było to dla nas zaskoczeniem. Korwin Piotrowska wyglądała naprawdę kiepsko, a dziwna tunika z cekinowym panelem u dołu dodała jej kilka kilogramów i straszliwie poszerzyła w okolicy bioder:

Karolina Korwin PiotrowskaKarolina Korwin Piotrowska Kapif

Ten efekt był najbardziej widoczny, gdy Korwin Piotrowska była w ruchu. Jej sylwetka wydawała się potężna, choć wcale nie jest taka w rzeczywistości.

Szerokie spodnie, same w sobie modne, nie są najlepszym fasonem dla jurorki "Top Model". Były gwoździem do trumny dla i tak zachwianych proporcji. Podobnie jak toporne buty na monstrualnej koturnie.

Coś dziwnego stało się też z grzywką - postrzępienie, teoretycznie fajne, wyszło mało stylowo, a doczepione włosy jeszcze bardziej obciążyły całość.

Mamy nadzieję, że Karolina Korwin Piotrowska potraktuje nasz komentarz jako konstruktywną krytykę. W końcu sama powtarza w swoim programie, by podchodzić do newsów na swój temat z dystansem i poczuciem humoru, a z ostrych niekiedy opinii czerpać nauki na przyszłość.

Więcej zdjęć stylowej wpadki KKP w naszej GALERII

Polecamy również:

Stylowy Kwestionariusz Luli: Anja Rubik

Olga Kaczyńska wygrała Top Model 2

Więcej o: