Sonam Kapoor czy Anja Rubik?

Bollywoodzka gwiazda Sonam Kapoor wystąpiła ostatnio w tej samej kreacji, co Anja Rubik we wrześniu na imprezie Apart - Diamant Mon Amour. Czerwona suknia Prabala Gurunga jak widać pasuje i brunetce, i blondynce, choć naszym zdaniem to Rubik prezentuje się w niej lepiej.

Prabal Gurung zdobywa kolejne rzesze fanek po różnych stronach globu. W jego projektach zakochała się ostatnio młodziutka gwiazda Bollywood, Sonam Kapoor . Córkę bogatego producenta filmowego, od najmłodszych lat szykowaną na gwiazdę, z pewnością stać na wszystko to, co najlepsze. Dlatego Sonam ma w swojej szafie co najmniej kilka kreacji Gurunga, m.in. różowo-czarną suknię z kolekcji Resort 2012 :

Prabal Gurung Resort 2012Prabal Gurung Resort 2012 Prabal Gurung lookbookSonam KapoorSonam Kapoor pink255.com

Ostatnio, podczas premiery kolejnej części filmu "Mission Impossible" w luksusowym hotelu Taj Mahal,  bollywoodzka aktorka wystąpiła w czerwonej kreacji z kolekcji jesiennej:

Tę samą sukienkę we wrześniu miała na sobie Anja Rubik . Modelka pojawiła się w niej na galowej kolacji wydanej przez markę Apart promującej kampanię Diamant - Mon Amour . Anji zarzucano wtedy, że drastycznie schudła, choć samą suknię powszechnie chwalono.

W przeciwieństwie do Kapoor, Rubik ukryła częściowo czarny skórzany pas zdobiący suknię. Postawiła też na ozdobne sandałki od Giuseppe Zanotti , podczas gdy Sonam wybrała bardziej klasyczny model od Burberry.Jej look uzupełniła mała torebka marki Bottega Veneta .

Żadna z gwiazd nie zaliczyła modowej wpadki, jednak naszym zdaniem to Anja Rubik prezentowała się w kreacji Gurunga bardziej stylowo. Kapoor nie udało się oddać charakteru sukienki, zbytnio go "wygładziła".

A wy, jak myślicie? Zagłosujcie w naszej sondzie .

Dużo więcej zdjęć Anji Rubik i Sonam Kapoor znajdziecie w GALERII

Kto wygląda lepiej, Sonam Kapoor czy Anja Rubik?
Więcej o: