Iwona Pavlović czy Olivia Wilde...?

Niby tak samo, a jednak inaczej, czyli Olivia Wilde i Iwona Pavlović w bardzo podobnej sukni w białe grochy.

Grochy + wstążka to na pewno modny duet. Tym bardziej w wydaniu black & white. Nic więc dziwnego, że na takie połączenie zdecydowała się znana ze świetnego stylu aktorka Olivia Wilde . Dziwnym jest natomiast, że ostatnio niemal w identycznej wersji zaprezentowała się jurorka "Tańca z Gwiazdami", Iwona Pavlović ...

Sukienki, jakie wybrały obie panie, są bardzo zbliżone, choć ta od Gucci , na jaką zdecydowała się Wilde, jest na pewno mniej kiczowata. Kreacja pochodzi ze słynnej kolekcji na sezon jesień/zima 2011 (w sukni z tej linii wystąpiła niedawno Kasia Zielińska ).

W sukience Pavlović najbardziej razi toporne rozcięcie z boku oraz długość rękawów. Biała kokarda niestety również wygląda nieco bardziej ostentacyjnie i tandetnie niż u Wilde, podobnie zresztą, jak przezroczystości.

Jednak pani Iwona ma swój jedyny, niepowtarzalny styl i mimo częstej krytyki od lat nie zmienia modowego kierunku, jaki obrała. Tą konsekwencją pozyskała sobie nasz szacunek. Dlatego mimo że sukienka nie bardzo pasuje do charakteru imprezy (prezentacji kalendarza "Businesswoman"), ani do wieku Pavlović, uważamy, że wybierając ją jurorka zachowała właściwy sobie wdzięk i urok osobisty. Fryzura podkreśliła zaś jej kobiecość.

Zgadzacie się z naszą opinią?

Więcej zdjęć obu gwiazd znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: