Charlize Theron czy Anja Rubik?

Charlize Theron na premierze filmu "Young Adult" wystąpiła w tej samej sukience, którą na wybiegu u Stelli McCartney zaprezentowała Anja Rubik. Zagraniczne media głoszą: "Jeśli nie udało się Charlize, nie uda się nikomu". A jednak Anja udowadnia, ze w tej kreacji można wyglądać dobrze.

Po raz kolejny przekonujemy się, że niektóre kreacje przeznaczone są tylko i wyłącznie dla modelek. A dokładniej modelek high fashion , bo zdecydowanie źle prezentowałyby się w nich supermodelki lat 90', typu Cindy Crawford, Claudia Schiffer czy Linda Evangelista.

Jedną z takich kreacji jest na pewno trójkolorowa sukienka mini z wiosenno-letniej kolekcji Stelli McCartney , w jakiej na premierze filmu "Young Adult" wystąpiła Charlize Theron . Dobrała do niej białą torebkę (też od McCartney) i nieco wulgarne szpilki od Manolo Blahnika . Aktorka o wielkiej urodzie i doskonałych kształtach niemal we wszystkim wygląda bezbłędnie. Tym razem zaliczyła jednak wpadkę.

"Jeśli Charlize nie poradziła sobie z tą sukienką, to nikomu się nie uda" - twierdzą zgodnie zagraniczne media. Jednak warto zauważyć, że tę kreację na wybiegu u McCartney prezentowała Anja Rubik , a efekt był zdecydowanie inny:

Anja RubikAnja Rubik style.com

Najwyraźniej sukienka musi być noszona w luźnym, casualowym stylu i zdecydowanie nie może być obcisła - całkowicie traci wtedy linię. Pytanie tylko, ile kobiet na świecie jest tak szczupłych jak Anja Rubik. Zdaje się, że kreacja pozostaje wciąż strojem tylko dla wybranych...

Ciekawostka: Właśnie ogłoszono, że za swoją rolę w "Young Adult" Theron otrzymała nominację od Złotego Globa .

Więcej zdjęć w GALERII

A waszym zdaniem, która z gwiazd wygląda w sukience McCartney lepiej? Zagłosujcie w naszej sondzie .

Kto wygląda lepiej w sukience Stelli McCartney?
Więcej o: