Doda w studio Dzień Dobry TVN - hit czy kit?

Doda postawiła na zabawną fryzurę i oryginalne, szalone stylizacje - hit czy kit?

Dwa kucyki, skóra, śmieszne rajstopy i uśmiech od ucha do ucha - kochamy taką Dodę i cieszymy się, że w końcu zdaj się być w lepszym niż ostatnio humorze.

Taki wesoły wizerunek piosenkarka zaprezentowała podczas wizyty w studio Dzień Dobry TVN, gdzie gościła w tym tygodniu, opowiadając o swoim zaangażowaniu w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy . Warto dodać, że Rabczewska bierze udział w tej najważniejszej w Polsce akcji charytatywnej regularnie od nieprzerwanie 20 lat.

Doda weszła do studia w nieco innej wersji, niż pojawiła się później na kanapie u boku Jurka Owsiaka:

DodaDoda East NewsDodaDoda East News

Nam najbardziej podoba się fryzura z przymrużeniem oka. Identyczne upięcie wystąpiło na London Fashion Week podczas pokazu jesienno-zimowej kolekcji Topshop Unique . Później "kucyki" z kokardkami rozsławiła różowowłosa modelka i artystka Charlotte Free :

Topshop Unique FW 2011Topshop Unique FW 2011 East NewsCharlotte Free na wybiegu u Topshop Unique FW 2011Charlotte Free na wybiegu u Topshop Unique FW 2011 East News

Najpierw stylizację Dody stworzyły skórzana kamizelka z butiku La Mania , jaką włożyła na beżowy sweterek z Topshopu , czarne ultra krótkie spodenki oraz rajstopy z nadrukiem marki Henry Holland , a także czarne botki trochę w stylu Mai Sablewskiej. Jako luksusowy dodatek, Dorota wybrała torbę maxi marki Lilou .

Później Dorota wystąpiła w białej, można powiedzieć "grzecznej", bluzce z metalowym kołnierzykiem (super!), do której dobrała czarne szelki oraz skórzaną spódnicę w kolorze toffi od La Manii . Look uzupełniły znane już rajstopy oraz szpilki z gigantycznym pomponem (Doda znów puściła do nas oko).

Tym samym gwiazda udowodniła, że ma do siebie dystans i lubi zabawy z wizerunkiem. Choć obie stylizacje nie są w stu procentach bezbłędne, to jednak jest w nich coś uroczego i dzięki temu jesteśmy całkowicie na tak. A wy? Piszcie w komentarzach .

Więcej zdjęć Dody w GALERII

Więcej o: