Stylizacje gwiazd na gali Paszporty Polityki - kto wyglądał najlepiej?

Oceniamy stylizacje gwiazd obecnych na tegorocznej gali Paszporty Polityki - wybierz swój numer jeden.

We wtorek wieczorem po raz 19. wręczono prestiżowe nagrody Paszporty Polityki . Na gali pojawili się wybitni przedstawiciele kultury, a także reprezentanci rządu, w tym prezydent z małżonką i premier Donald Tusk, jak również osobowości show-biznesu Postanowiliśmy przyjrzeć się kreacjom tych ostatnich, czyli aktorek Małgorzaty Kożuchowskiej i Ilony Ostrowskiej oraz dziennikarek Grażyny Torbickiej i Moniki Olejnik .

Największą gwiazdą imprezy była na pewno Kożuchowska - w złotej, cekinowej sukience od Gosi Baczyńskiej po prostu błyszczała. Wybrała długość mini i luźny fason, biżuterię ograniczyła do minimum, a całość zwieńczyła beżowymi szpilkami na podwyższeniu. Aktorka postawiła też na nieco niegrzeczną wersję swojej krótkiej fryzury:

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska Kapif

Kreację z atelier Baczyńskiej wybrała też elegancka jak zawsze Grażyna Torbicka . Zdecydowała się na kobiecą, połyskującą sukienkę w kolorze ciemnego granatu o długości do połowy łydki. Dekolt i rękawki zdobiła delikatna, czarna koronka. Tak jak Kożuchowska, Torbicka również wybrała wysokie, cieliste szpilki i praktycznie zrezygnowała z jakichkolwiek dodatków:

Grażyna TorbickaGrażyna Torbicka Kapif

Niestety, porównania ze stylizacjami Kożuchowskiej i Torbickiej nie wytrzymuje look aktorki Ilony Ostrowskiej . Gwiazda serialu "Ranczo" wybrała niebieską, sportową sukienkę, na którą zarzuciła skórzaną kurtkę od Roberta Kupisza (tak, tę, którą noszą wszyscy ). Nie byłoby nawet źle, gdyby nie postanowiła założyć czarnych rajstop i botków z ćwiekami na cienkiej szpilce - stylowy miszmasz tym razem się nie udał. Dziwnej różowej torebki nie będziemy nawet komentować - to ona była gwoździem do trumny tej stylizacji:

Ilona OstrowskaIlona Ostrowska Kapif

Na gali pojawiła się też Monika Olejnik . Dziennikarka wybrała czerwoną sukienkę od Stelli McCartney , w której niedawno wystąpiła też modelka i dziewczyna kompozytora Radzimira Dębskiego, Klaudia Wróbel :

OlejnikOlejnik KapifKlaudia WróbelKlaudia Wróbel Kapif

Od czarnych rajstop i klasycznych szpilek wolimy (tak jak u Wróbel) brak rajstop i czarne czółenka. Jednak nie uważamy, że Olejnik zaliczyła wpadkę. Tym razem było całkiem nieźle. Szkoda tylko, że dziennikarka wciąż nie zmienia nieco już opatrzonej i niestety kiepskiej fryzury. Ciekawszym rozwiązaniem byłby np. stylowy bob .

Więcej zdjęć w GALERII

Która z gwiazd wyglądała waszym zdaniem najlepiej? Zagłosujcie w naszej sondzie .

Kto wyglądał najlepiej na Paszportach Polityki?
Więcej o: