Pierwsza ciążowa stylizacja Soni Bohosiewicz - hit czy kit?

Sonia Bohosiewicz podczas premier filmu "Róża" ujawniła, że jest w ciąży i tym samym zaprezentowała pierwszą ciążową stylizację. Jak wam się podoba?

Sonia Bohosiewicz przeszła w zeszłym roku prawdziwą zmianę wizerunku i przyzwyczaiła nas do pewnego stylu ubierania - sukienki mini, kreacje podkreślające figurę, suknie godne prawdziwej diwy. Nic więc dziwnego, że zaczęliśmy przyglądać się jej podejrzliwie, gdy na niedawnej premierze filmu "Róża" pojawiła się w raczej zwyczajnym zestawie z obszerną marynarką w roli głównej. Zastanawialiśmy się - czyżby kolejna zmiana stylu? Jednak gdy aktorka wciąż przyciskała do brzucha dużą torbę z frędzlami, wszystko zaczęło stawać się coraz bardziej jasne - gwiazda jest w ciąży.

Tego wieczora gwiazda postawiła - z oczywistych względów - na wyszczuplającą czerń. W tym kolorze była bawełniana sukienka bez ramion, pięknie podkreślająca biust. Aktorka zdecydowała się też na czarne, matowe rajstopy i zamszowe szpilki. Trochę za dużo tej czerni, przez co dół wydawał się niestety nieco zbyt ciężki.

Mocnym akcentem kolorystycznym był zaś prosty, skórzany żakiet w kolorze ceglastej czerwieni. To jeden z projektów, jakie znalazły się w ostatniej, wiosenno/letniej kolekcji Łukasza Jemioła . Żakiet był na pewno najciekawszym elementem tej stylizacji, szkoda tylko, że Sonia nie połączyła go z czymś efektowniejszym.

Co do hipisowsko-indiańskiej torby maxi, mamy pewne zastrzeżenia. Wzór jest interesujący, a frędzle, jak wiadomo, są trendy, jednak coś tu nie gra... Połączenie ceglastego odcienia (żakiet) i długich frędzli (torba) od razu przypomniało nam jedną ze stylizacji Kayah :

KayahKayah Łukasz Jemioł/Facebook

Swoją drogą, tamta sukienka również była autorstwa Łukasza Jemioła .

Rozumiemy, że torba miała ukrywać powiększony brzuch Bohosiewicz, ale żałujemy, że zamiast nieudolnie go ukrywać (przecież nic nie umknie uwagi paparazzi!), Sonia nie zdecydowała się go dumnie zaprezentować w takim stylu, jak na przykład Beyonce na imprezie MTV:

Beyonce Beyonce  AP/Chris Pizzello

Przecież w podobnej sukni Bohosiewicz wyglądałaby po prostu nieziemsko! Może aktorka odważy się na taki krok przy okazji kolejnego eventu? Mamy taką nadzieję!

A wy, jak oceniacie ciążową stylizację Sonii Bohosiewicz ? Zagłosujcie w naszej sondzie .

Więcej zdjęć gwiazdy w GALERII

Jak oceniasz ciążową stylizację Bohosiewicz?
Więcej o: