Doda i Kasia Zielińska jako rock'n'rollowe panny młode

Doda i Kasia Zielińska w welonach i sukniach ślubnych jako rockowe panny młode.

Doda wyznała kiedyś w jednym z wywiadów, że do ślubu nigdy nie poszłaby w tradycyjnej sukni i w słodkim stylu. To oczywiste - bliżej niż do klasyki jest jej przecież do rocka, stąd też niebanalny pomysł na stylizację ślubną. Nie, gwiazda nie zamierza w najbliższym czasie powiedzieć sakramentalnego "tak" (a przynajmniej nic nam o tym nie wiadomo) - w białej sukni i z dopiętym, długim welonem pozowała jedynie do zdjęć na planie klipu promującego komedię "Kac Wawa" :

Oczywiście szpilki z cholewą za kolano są przełamaniem tradycyjnej mody ślubnej, podobnie jak czarne, skórzane bransoletki i wisiory, w tym krzyżyk na łańcuszku. Ten styl kojarz się od razu z Madonną , a zwłaszcza z jej lookiem w pamiętnym klipie do "Like a Virgin" , ale również z Kasią Zielińską . Aktorka wystąpiła na okładce i w sesji zdjęciowej ostatniego wydania magazynu VIVA! jako równie ostra, rockowa panna młoda:

Wspaniała, biała suknia od Macieja Zienia , czarny stanik Horn&More (i te seksownie opadające ramiączka!), zdobione metalowymi dżetami szpilki marki Chiara - niejedna narzeczona marzy o takiej stylizacji. Pozostaje tylko pytanie, czy się na nią odważy.

Więcej zdjęć w GALERII

Która wersja panny młodej podoba wam się bardziej - według Dody czy według Zielińskiej ? Zagłosujcie w naszej sondzie .

Która wersja ostrej panny młodej jest lepsza?
Więcej o: