Gwiazdy w roli modelek na pokazie Natalii Jaroszewskiej

Na wyjątkowym, jubileuszowy pokazie Natalii Jaroszewskiej na wybiegu wystąpiły gwiazdy - Ola Kisio, Daria Widawska, Anna Bosak i Anna Czartoryska. Wszystkie są fankami kreacji od projektantki. Jak wypadły w nowej roli?

Na swój urodzinowy pokaz, celebrujący 10-lecie pracy, Natalia Jaroszewska zaprosiła swoich przyjaciół oraz stałe klientki. A do tej grupy zalicza się na pewno wiele gwiazd. Niektóre z nich zgodziły się nawet przejść specjalnie dla Jaroszewskiej po wybiegu, tuż obok profesjonalnych modelek.

W nowej roli zadebiutowały aktorki Ola Kisio i Daria Widawska , a razem z nimi na wybiegu poiawiły się dwie Anny - Czartoryska i Bosak - które już na koncie kilka występów jako modelki.

Bardzo dobrze czuję się na wybiegu, mam wrażenie, że jest to rodzaj sceny - powiedziała nam Ola Kisio. - Na początku oczywiście emocje są wielkie, pojawia się zdenerwowanie, ale później całe napięcie opada i z każdą chwilą jest przyjemniej. Z drugiej strony, towarzystwo profesjonalnych modelek - bardzo wysokich i bardzo szczupłych - może peszyć. Na szczęście suknie Natalii Jaroszewskiej potrafią pięknie podkreślić kobiece kształty i nie są zarezerwowane wyłącznie dla rozmiaru "0".

Kisio prezentowała się na wybiegu bardzo zmysłowo. Kreacja wyeksponowała jej biust i podkreśliła kobieca figurę. Również ciepły kremowy kolor okazał się dla niej twarzowy:

Ola Kisio Ola Kisio  Mat.prasowe

Największe owacje zebrała Daria Widawska . Gdy tylko aktorka weszła na wybieg w zwiewnej, czekoladowej sukni z kwiatowym motywem, rozległy się brawa i okrzyki. Z każdym krokiem Widawska nabierała coraz więcej pewności siebie i było widać, ze nowa rola przypadła jej do gustu:

Daria WidawskaDaria Widawska Mat.prasowe

Stałą gwiazdą pokazów Jaroszewskiej jest zaś Anna Czartoryska. Występuje na wybiegach u projektantki również podczas imprez modowych, jak np. Fashion Week Poland w Łodzi. Panie współpracują również jeśli chodzi o wieczorowe stylizacje Anny.

Na koniec dodajmy, że na jubileuszowy pokaz otworzyła gwiazda wśród modelek - Ania Piszczałka , finalistka pierwszej edycji "Top Model". Ania jest dowodem na to, że programu nie trzeba wygrać, by zrobić karierę w modelingu:

Ania PiszczałkaAnia Piszczałka Mat.prasowe

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII -zapraszamy!

Więcej o: