Wpadka: Nieudana stylizacja Weroniki Książkiewicz

Stylizacja Weroniki Książkiewicz uważana jest za bardzo udaną, a jednak nam się nie podoba. Dowiedz się, dlaczego.

Bardzo nas dziwi, że w mediach tak bardzo chwali się stylizację, jaką Weronika Książkiewicz zaprezentowała podczas niedawnej premiery filmu "Kac Wawa" w Złotych Tarasach. Cóż, naszym zdaniem była ona - delikatnie mówiąc - mało udana:

Weronika KsiążkiewiczWeronika Książkiewicz Bizuu/Facebook

Zacznijmy od początku. Musimy przyznać, że kremowa spódnica z potrójną falbaną od Bizuu jest naprawdę piękna i w innym zestawieniu na pewno jeszcze bardziej by nas zachwyciła. Zresztą podoba nam się cała najnowsza kolekcja marki - jest dziewczęca, urocza i słodka, ale nie przesłodzona. A taka była właśnie stylizacja Książkiewicz.

Buduarowy dół i biurowa góra - to nie mogło się udać. A na dodatek różowa "krawatka" (?), którą o ile tolerujemy w połączeniu z białą koszulą, to zupełnie nie akceptujemy jej w zestawieniu z delikatną spódnicą. W sesji autorstwa Szymona Brodziaka, promującej najnowsza linię Bizuu , podobne spódnice łączono z prostymi, niemal bieliźnianymi topami, co prezentowało się eterycznie i bardzo stylowo (czyżby inspiracją była Natalie Portman w filmie "Czarny łabędź"?). Poniżej zdjęcie z sesji:

Kampania reklamowa Bizuu wiosna/lato 2012 (fot. Szymon Brodziak)Kampania reklamowa Bizuu wiosna/lato 2012 (fot. Szymon Brodziak) Bizuu/Facebook

Książkiewicz często wybiera kreacje Bizuu - najmocniej w pamięci zapisała nam się w tej fioletowej sukience z kolekcji jesiennej, w jakiej wystąpiła na premierowym pokazie serialu "Rezydencja":

Weronika KsiążkiewiczWeronika Książkiewicz East News

Wówczas aktorka miała też dłuższe włosy, a więc fryzurę, w której wyglądała bardziej twarzowo. Krótkie włosy, jakie gwiazda nosi obecnie, dużo lepiej prezentowałyby się w mniej gładkiej, a bardziej niegrzecznej, czy też chłopięcej wersji - tak jak u Michelle Williams . Mamy nadzieję, że przy obmyślaniu kolejnych stylizacji gwiazda pójdzie tym tropem.

Na koniec omówimy buty . Cieliste, ażurowe szpilki ze sznurówkami zakończonymi frędzlami to nie najlepszy wybór. Zdecydowanie bardziej sprawdziłby się tu klasyczny wzór. W butach po prostu zbyt wiele się dzieje, co razem z białą koszulą, różową krawatką i falbaniastą spódnicą daje ciężkostrawny efekt:

Weronika Książkiewicz - zoom na szpilkiWeronika Książkiewicz - zoom na szpilki Kapif

Sumując, Weronika mogła wyglądać naprawdę zjawiskowo, a tymczasem prezentowała się jak przesłodzona beza. Jesteśmy na "nie".

Zgadzasz się z opinią Luli, czy może jesteś fanem stylizacji Weroniki Książkiewicz ? Zagłosuj w naszej sondzie .

Więcej zdjęć w GALERII

Jak oceniasz stylizację Weroniki Książkiewicz?
Więcej o: