Wpadka: Rihanna przesadziła...

Czy Rihanna chciała wywołać skandal, czy może po prostu nie zdawała sobie sprawy, jak wiele odsłania czarny top...?

Czy wychodząc ze swojego hotelu w Nowym Jorku, Rihanna wiedziała, że jej ekstrawagancki top ujawni tak wiele...?! Chcemy wierzyć, że nie, choć z drugiej strony nie od dziś wiadomo, że gwiazda do nieśmiałych raczej nie należy.

Czarny sweterek, z pozoru niewinny, z zabudowaną górą, odsłonił dolną część piersi i brzuch Rihanny. Niestety, piosenkarka nie pod spodem stanika, więc obecnie cały świat może podziwiać jej biust w (prawie) pełnej krasie:

RihannaRihanna East News

Aby "złagodzić" odważną stylizację, Rihanna dobrała do bluzki męskie dżinsy i ciężkie trapery. Luźne, podarte spodnie i rozwiązane buty miały zapewne podkreślić stosunek Rihanny do otaczających ją fotoreporterów. Gwiazda zwykle pokazuje im środkowy palec, lub wykrzykuje bez ogródek, co o nich myśli. Może zdjęcia Rihanny to zemsta paparazzi? W końcu gwiazdy nie zawsze zdają sobie sprawę, do jakiego stopnie przezroczyste są ich kreacje, a fotoreporterzy często tę ich niewiedzę wykorzystują. Warto przypomnieć pewną bluzkę Iwony Węgrowskiej :

Iwona WęgrowskaIwona Węgrowska East News

Zapewniamy, że ani zainteresowana, ani inne gwiazdy i dziennikarze obecni na konferencji nie zdawali sobie sprawy, że czarny top jest tak mało dyskretny...

Ostatnio obserwujemy wielką zmianę wizerunku Rihanny , która, o ile na początku nawet przypadła nam do gustu, to teraz wprawia w coraz większą konsternację. warto dodać, że na Twitterze Rihanny ostatnio pojawiają się jej za każdym razem bardziej roznegliżowane zdjęcia. Dla przykładu:

RihannaRihanna Rihanna/Twitter

Co wy myślicie o tej postępującej metamorfozie Rihanny? Będzie tylko gorzej...? Piszcie w komentarzach.

Więcej zdjęć Rihanny w  naszej GALERII

Więcej o: