Skromna stylizacja Kate Middleton - hit czy kit?

Kate Middleton w czarno-szarej skromnej sukience od Orla Kiely - wpadka?

Kate Middleton trochę nas rozczarowała. Po raz kolejny wyglądała poprawnie, ale zupełnie bez polotu - a przecież dopiero co trafiła na listę 25. najpotężniejszych ludzi mody (to zobowiązuje!). Wolimy, gdy księżniczka stawia na kolor albo na print, a jeśli już wybiera równie ponure zestawy, to mogłaby chociaż sięgnąć po interesujący kapelusz.

Wczoraj księżna Cambridge wraz z księciem Karolem i księżną Kamilą odwiedziła podopiecznych The Prince's Foundation for Children and The Arts . Jej wizytowy look utrzymany był w bardzo spokojnym, klasycznym stylu. Równie klasyczna była (już mocno opatrzona) fryzura Middleton:

Stylizację uzupełniły delikatne srebrne kolczyki, maleńka czarna torebka i proste szpilki. Absolutnie zero ekstrawagancji, a szkoda, bo wiemy, ze księżną Cambridge stać na więcej.

Szara sukienka z haftowaną kwiatową aplikacją na górze i plisami na dole to dzieło marki Orla Kiely (jej wielką fanka jest m.in. Keira Knightley). Middleton wybrała kreację tego domu mody dopiero po raz drugi. Jednak poprzednia sukienka prezentowała się dużo ciekawiej. Tak wyglądała w lookbooku jesiennej kolekcji Orla Kiely (Kate wybrała wersję brązową - zobacz ):

Orla Kiely FW 2011Orla Kiely FW 2011 Orla Kiely/Facebook

Żałujemy, że ostatnio Kate postarza się strojem. Trzeba też przyznać, że duet szarości i czerni, jaki wybrała, to bardzo bezpieczny, banalny zestaw. Choć z drugiej strony, nawet w tak skromnej, nieciekawej stylizacji księżna potrafi wyglądać bardzo elegancko. I ten jej wdzięk - on urzeka nas zawsze!

Więcej zdjęć w GALERII

Jak oceniacie stylizację Kate Middleton - to hit czy kit? Zagłosujcie w naszej sondzie .

Jak oceniasz skromną stylizację Kate Middleton?
Więcej o: