Viola Davis czy Kourtney Kardashian?

Viola Davis i Kourtney Kardashian w identycznych sukienkach marki Raoul - która wyglądała korzystniej?

Biała suknia do ziemi to hit od wielu sezonów - nic więc dziwnego, że po identyczny model sięgnęły ostatnio dwie gwiazdy, Viola Davis i Kourtney Kardashian . Paniom wpadła w oko ta sama utrzymana w stylu antycznym kreacja marki Raoul , zwana "Penelope":

suknia marki Raoulsuknia marki Raoul Mat.prasowe

Jako pierwsza wystąpiła w niej aktorka Viola Davis, gwiazda filmu "Służące" . Davis miała na sobie kreację Raoul na przyjęciu pod koniec 2011 roku. Warto dodać, że aktorka jest nieoficjalną ambasadorką tej marki, jako że bardzo często wybiera jej projekty na czerwony dywan.

Aktorka prezentowała się w kreacji bardzo dostojnie, posągowo, a biel pięknie podkreśliła kolor jej skóry. Złote wstawki, jak i złota biżuteria oraz torebka od Jimmy'ego Choo dodały zaś całości szczyptę hollywoodzkiego glamouru :

Kourtney Kardashian , siostra Kim, zaprezentowała się zaś w modnej kreacji na pooscarowym przyjęciu Eltona Johna pod koniec lutego tego roku. Styl sukni domu mody Raoul idealnie wpisał się w egzotyczny typ urody Kourtney:

Siostra Kim Kardashian tak jak Viola Davis zdecydowała się na złote dodatki - bransolety i długie kolczyki od Lorraine Schwartz . Czarne włosy spięła zaś w wysoki kok. Szczerze mówiąc, w tym wydaniu gwiazda przypomina nam odrobinę samą Kleopatrę. Musimy też przyznać, że Kourtney, zwykle wyglądająca tandetnie, tym razem mile nas zaskoczyła.

Więcej zdjęć w GALERII

Która z gwiazd wyglądała waszym zdaniem lepiej w kreacji marki Raoul ? Zagłosujcie w naszej sondzie .

Kto wyglądał lepiej - Davis czy Kardashian?
Więcej o: