Monika Olejnik czy Monika Brodka - kto wygląda lepiej w sukience z Topshopu?

Monika Olejnik w sesji dla "InStyle" i Monika Brodka na konferencji marki AA - która wyglądała lepiej w sukience Mary Katrantzou dla Topshopu?

Architektoniczne fasony kreacji, jakie wychodzą spod ręki Mary Katrantzou , cieszą się olbrzymim powodzeniem. Uwielbiają je zwłaszcza gwiazdy, w tym Keira Knightley, Alexa Chung czy Poppy Delevingne. Ta ostatnia wystąpiła w sukience z rozsławionej linii Karantzou dla Topshopu na gali Elle Style Awards w połowie lutego. Tym samym kolekcja greckiej projektantki, zaprojektowana specjalnie dla brytyjskiej sieciówki, zadebiutowała na czerwonym dywanie:

Ta wyjątkowa kolekcja trafiła też do Polski, a jej flagowy model wpadł w oko dwóm Monikom - Olejnik i Brodce .

Monika Brodka wybrała tę efektowną kreację z małym dekoltem i o bryłowatym dole na spotkanie promujące nową linię marki AA, której została ambasadorką. Kolorowa sukienka pasowała do oryginalnego stylu piosenkarki. Kolaż różnych wzorów o mocnej barwie gwiazda podkreśliła efektownym, futurystycznym makijażem i idealnie pasującą do tego zestawu minimalistyczną fryzurą. Podobały nam się również limonkowe szpilki na koturnie - idealne połączenie kolorystyczne! Naszym zdaniem była to jedna z najciekawszych i najlepszych stylizacji artystki - oryginalna, a przy tym młodzieżowa i bardzo stylowa.

Taką samą sukienkę zaproponowano Monice Olejnik podczas sesji dla majowego wydania "InStyle" (w obiektywie duetu Krajewska/Wieczorek). Zdecydowano się przy tym na charakterystyczną dla dziennikarki fryzurę, czyli rozpuszczone włosy w nieładzie. Do tak małego dekoltu bardziej pasuje jednak wysokie upięcie, jak w wypadku Brodki, bo optycznie wyszczupla i wydłuża szyję. Odwrotny efekt widzimy na zdjęciach Olejnik. Jako uzupełnienie stylizacji dziennikarki stylistka Joanna Ciesielska zaproponowała skórzane szpilki w biało-czarne wzory od Keitha Haringa . Czy aby na pewno była to dobra decyzja? Mamy wrażenie, że bogactwo printów na sukience nie potrzebuje towarzystwa.

Monika Olejnik w InStyle PolskaMonika Olejnik w InStyle Polska skan

A więc naszym zdaniem z sukienką od Mary Katrantzou dla Topshopu lepiej poradziła sobie Monika Brodka. A wy jak sądzicie? Zagłosujcie w naszym sondażu .

Więcej zdjęć w GALERII

Kto wyglądał lepiej w sukience Mary Karantzou dla Topshopu?
Więcej o: