Emma Roberts czy Rebecca Hall?

Która z aktorek prezentowała się lepiej w czarnym kombinezonie od YSL? Zagłosuj!

Kombinezon marki Yves Saint Laurent (YSL) jest z jednej strony klasyczny i prosty, a z drugiej szalenie seksowny. Nic więc dziwnego w tym, że przypadł do gustu dwóm znanym aktorkom - Emmie Roberts (bratanicy Julii Roberts) i znanej z filmu "Vicky Cristina Barcelona" Rebece Hall .

Choć obie wybrały ten sam model, to jednak udowodniły, że można go nosić w różnym stylu. Hall zdecydowała się nieco "ugrzecznić" swój wizerunek narzucając prostą marynarkę na kombinezon z efektownym gorsetowym dekoltem. Rozumiemy, że chciała przydać stylizacji skromności oraz szyku, ale nie była to najlepsza decyzja. Wspaniały kostium prezentował się dzięki temu mniej ciekawie, a czerwona, mieniąca się ozdoba w talii nie była intrygującym dodatkiem tylko wyglądała jak... krwawiąca rana w brzuchu:

Tymczasem młodziutka Roberts poszła na całość - odsłoniła górną partię ciała i dumie prezentowała piękny dekolt. Zdecydowała się również na fryzurę utrzymaną w stylu retro , która nadała całości charakteru. Aktorka zwieńczyła swój look małą torebką-puzderkiem i czarnymi, satynowymi szpilkami na podwyższeniu (oba dodatki pochodzą z kolekcji YSL ):

Tak więc wiecie już, kto jest naszą faworytką tej "modowej bitwy". A czyja stylizacja wam przypadła bardziej do gustu? Zagłosujcie w naszej sondzie .

Więcej zdjęć w GALERII

Kto wyglądał lepiej - Emma Roberts czy Rebecca Hall?
Więcej o: